امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140308
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بسیج جامعه زنان کشور، یک هفته پس از حمله تروریستی به ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بسیج جامعه زنان کشور، یک هفته پس از حمله تروریستی به مجله فرانسوی شارلی ابدو در پاریس که پیش از این به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) توهین کرده بود، این مجله بار دیگر این اهانت را تکرار کرد. شارلی ابدو در اقدامی تحریک آمیز یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اکرم(ص) منتشر کرد.

در واکنش به این توهین، بسیج جامعه زنان کشور بیانیه‌ای صادر کرد در این بیانیه آمده است:

باز بیمار دلان روباه صفت نتوانستند کینه و عداوت خود را با اسلام پنهان کنند و دوباره دست به کاری زدند که احساسات میلیون‌ها مسلمان را در سطح جهان جریحه دار کردند.

اینکه شما تصاویر موهن از پیامبر اسلام ما مسلمانان می‌کشید و عده‌ای را به نام مسلمان اجیر می‌کنید که محل مفسده شما را به خاک و خون بکشد سناریویی است از طرف خودتان که کینه‌هایتان را بیشتر عملی کنید و ما مسلمانان را به تروریست نسبت دهید در حالی اینها همه ساخته و پرداخته خودتان است و تروریست زمان شما هستید.

شما همان استعمارگرانی هستید که روزی دست به اشغال سرزمینی دیگر کشورها می‌زدید و اکنون به نام آزادی بیان و عقیده در صدد تحمیل افکار پلید خود بر جهان هستید چرا که خود می‌دانید با گسترش دین اسلام در سراسر جهان به خصوص در جهان غرب و گرایش انسان‌ها به دین مقدس اسلام که باعث بیداری انسان‌ها شده، دیگر جایی برای این افکار ضد اسلامی شما نیست.

بی‌تردید این حرکت شرارت بار شما چیزی جز استمرار کینه تان بر علیه اسلام و محو جوامع اسلامی نیست شما کینه توزان اگر کوچکترین اطلاعی از دین اسلام داشتید می‌فهمیدید که این دین مقدس خشونت علیه بی‌گناهان چه مسلمانان و چه غیر مسلمانان و همچنین ریختن ناحق خون انسان‌ها را محکوم می‌کند و این سناریویی که شما ترتیب داده‌اید با اصول و عقاید این دین جور در نمی‌آید.

بسیج جامعه زنان کشور ضمن محکوم کردن این اقدام روزنامه شارلی ابدو از وزارت امور خارجه می خواهد تا نسبت به این اقدامات ضد اسلامی واکنش نشان داده و مطابق قوانین و کنوانسیون‌های حقوقی و بین المللی خواستار مجازات عاملان نقض مواد 18 و 27 میثاق حقوق مدنی - سیاسی در خصوص لزوم حفظ حرمت ادیان شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها