امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140312
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل دو طرح مشاوران مدیران را به ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل دو طرح مشاوران مدیران را به تمام استان& zwnj;های کشور ابلاغ کرد. در این دستور العمل آمده است: نظر به تحقق اهداف و سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش و نظر به ضرورت استفاده از دانش و تجربه نخبگان و پیشکسوتان آموزش و پرورش مبتنی بر راهکار 4-18 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش،‌ دو طرح مشاوران  مدیران با همکاری کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش تهیه شده است که جهت اجرا به تمام استان‌ها ابلاغ می‌شود.

بر این اساس ، «طرح مدیر مشاور» ویژه مدیران مناطق آموزش و پرورش برای اجرا در مناطق مختلف استان و «طرح مشاوران مدیران مدارس ویژه بازنشستگان» برای اجرا در 2 منطقه از مناطق استان در نظر گرفته شده است.  

 در این دستورالعمل، ضمن بررسی و تصمیم گیری در خصوص مفاد این دو طرح در شورای برنامه‌ریزی استان تصریح شده است که برای اجرای طرح دوم (مشاوران مدیران مدارس) در هر منطقه از دوره‌های تحصیلی ابتدایی، اول متوسطه و دوم متوسطه، 6 مدرسه دولتی و غیردولتی دخترانه و 6 مدرسه پسرانه دولتی و غیر دولتی پسرانه در صورت درخواست خودشان انتخاب شود.

بر اساس این دستورالعمل، گزارش پیشرفت کار باید توسط استان‌ها تا پایان اسفند ماه سال جاری به دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش ارسال شود.

متن کامل دستورالعمل دو طرح «مشاوران مدیران» را می‌توانید دانلود کنید:  طرح‌های مدیر مشاور طرح‌های مدیر مشاور  

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها