امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140313
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 166
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی عباس مومنی را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی عباس مومنی را به عنوان سرپرست مدیریت مرکز طبی کودکان منصوب کرد.

در متن حکمی که به امضای بیگلر رسیده، آمده است:

جناب آقای دکتر عباس مؤمنی

با سلام و احترام

خدمت به جامعه در هر جایگاه ارزشمند و باعث مباهات است و همچنین توفیق در امر خدمت‌رسانی شایسته انسان‌هایی است که نهادی پاک و مطهر دارند و ضمیرشان سرشار از تعهد و ارزش‌های انسانی و والاست.

 نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست مدیریت بیمارستان مرکز طبی کودکان منصوب می‌شوید تا با اتکال به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی و با توجه به ظرفیت‌های قابل‌توجه آن مرکز و خرد جمعی و جلب مشارکت اعضاء هیئت‌علمی، کارشناسان و کارکنان خدوم نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید.

1- تلاش بی‌وقفه به‌منظور دستیابی به تمام اهداف طرح تحول سلامت

2- استفاده از تمام ابزارهای موجود اعم از روش‌های نوین مدیریتی، منابع انسانی، مالی و فیزیکی در جهت ارتقاء خدمات درمانی و با تأکید بر رعایت اصول رفتار حرفه‌ای و توجه به کرامت بیمار

3- برنامه‌ریزی برای اصلاح ساختار فیزیکی و طرح توسعه بیمارستان

4- تلاش به‌منظور جلب مشارکت مردمی اعم از خیرین- حامیان و ظرفیت بخش خصوصی در مسیر اصلاح زیرساخت‌ها و ارتقاء خدمات

 توفیق روزافزون جنابعالی در راه خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

به گزارش فارس، عباس مؤمنی دوازده سال مسئولیت مدیر کلی بیمه خدمات درمانی استان کردستان و 4 سال و 2 ماه مدیریت درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان را در کارنامه خود دارد.

پیش از این دکتر نیما رضایی مدیریت مرکز طبی را بر عهده داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها