امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140317
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با صدور بیانیه‌ای هتک حرمت ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با صدور بیانیه‌ای هتک حرمت به پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) و بی احترامی به دین مقدس اسلام را محکوم کرد.

در متن این بیانیه آمده است: («وما ارسلناک الا رحمه العالمین» و ما تو را فرستادیم تا رحمتی برای اهل عالم باشی. قرآن کریم. سوره انبیا. آیه 107) خطاب این آیه شریفه وجود مقدس پیامبر اعظم(ص) است. پیامبری که برای همه جماعت‌های بشری رحمت است و برگزیدن و عمل به دین او سعادت دنیا و آخرت را در پی دارد. خود او نیز می فرماید: جز این نیست که من مهر و رحمتی هستم که از سوی خدا به جهان و جهانیان هدیه شدم.

و اما امروز بار دیگر افسار مغرضان بزدل و پلید به دستان ژورنالیست‌ها سپرده شد تا قلم خود را برای اهانت به رحمة للعالمین، عصاره هستی، پیام آور مهربانی و سفیر هدایت بشری به خدمت بگیرند.

در این بیانیه با اشاره به این نکته که «در جهان امروز که در هیچ اندیشه آزاده و الهی توهین و تحقیر ادیان و فرهنگ‌ها پذیرفته نیست، توهین به پیامبری با یک و نیم میلیارد پیرو و میلیاردها علاقه‌مند به ساحت نازنینش چگونه توجیه می‌شود؟»، آمده است: آیا سران کشورهای به ظاهر پیشرفته و نظام سلطه به این زشت خود و آزردن قلب میلیاردها انسان آگاه نیستند؟ اگر آگاه نیستند، پس چگونه ادعای کدخدایی جهان را دارند؟ و اگر ناآگاهند، با چه منطق و سیاستی دست به چنین کار خطا و نابخشودنی می‌زنند؟

آیا انتشار کاریکاتور یا مطلبی در توهین به پیامبری اولوالعزم در یک روزنامه که با 3 میلیون نسخه و به زبان زنده دنیا منتشر شد، جز با برنامه‌ریزی و حمایت همه جانبه نظام سلطه می‌تواند باشد؟

این بیانیه می‌افزاید: تکرار این اقدامات شنیع طی سال‌های متمادی بیانگر نهایت بی منطقی و جسارت و برنامه‌ریزی جدی ابرقدرت‌ها برای مقابله با اسلام عزیز است. همزمان با حمایت همه جانبه در صحنه های جنگ میدانی در کشورهای اسلامی، موتورهایشان هدایت فکری آنها یعنی ماهواره‌ها و روزنامه‌ها نیز دست به کار شده‌اند.دانش‌آموزان ایران اسلامی این بار هم به میدان می آیند تا عشق و ارادت خود را به ساحت نورانی رسول مهربانی نشان دهند. ما این اقدام را محکوم می‌کنیم و در هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج)، در اقصی نقاط کشور و از زبان میلیون‌ها دانش‌آموز دلباخته پیامبر خاتم(ص)، زیارت رسول الله(ص)، را زمزمه می کنیم.

این عرض ارادت یک اقدام نمادین نیست، اعلان رسمی برای مقابله با این دسیسه‌ها و شیطنت‌ها است، لذا در روزهای آتی این بیانیه به عنوان فریاد جنبش دانش‌آموزی ایران اسلامی به سفارت فرانسه تقدیم خواهد شد که به نحو مقتضی در سطح افکار عمومی جهان اطلاع رسانی گردد و به همه سردمداران و حامیان این اقدام اعلام می‌کنیم که جان بر کف گوش به فرمان فرزند رسول الله(ص) هستیم تا اذن جهادی دیگر دهد...

إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم...

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها