امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140323
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران؛ در پی اقدام  موهن نشریه فرانسوی شارلی ابدو ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران؛ در پی اقدام  موهن نشریه فرانسوی شارلی ابدو به بهانه حمله عده‌ای تروریست دست پرده سرویس‌های جاسوسی غربی به دفتر این نشریه، ضمن محکوم کردن اقدام موهن نشریه فرانسوی نسبت به ساحت قدسی پیامبر اسلام، بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های رسانه‌ای دنیای اسلام برای مقابله با چنین اقداماتی تاکید کرد.

متن کامل بیانیه انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران به این شرح است:

بسمه تعالی

"یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ"

می‌خواهند نور خدا را به دهانهایشان خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نورخویش است اگر چه کافران را ناخوش آید

موج روزافزون و گرایش فزاینده به سمت دین خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه وآله وسلم در بین ملت‌های مختلف جهان از جمله در کشورهای اروپایی را باید عامل اصلی تلاش جریان طاغوت مدرن به سرکردگی صهیونیسم بین الملل و دولتمردان فاسد غربی در ارتکاب به اقدامات موهن نسبت به پیامبر رحمت و مهربانی دانست که نمونه مشمئزکننده و کثیف اخیر چنین تلاشی دوباره در فرانسه توسط نشریه فکاهی "شارلی ابدو" تکرار شد.

اما این بار بانیان و عوامل خبیث پشت پرده این توهین برای شروع سناریوی شیطانی خود، طرحی ریختند که به خیال باطلشان، مسلمانان جهان را در مقابل این اقدام موهن وادار به سکوت و حتی تایید کنند اما آنان نمی‌دانستنند که مکرالهی بالاترین مکرهاست و خداوند کامل کننده نور خویش در سراسر جهان است.

آری این بار سناریو توهین به اسلام، با حمله عده‌ای تروریست دست پروده سرویس‌های جاسوسی صهیونیستی ـ غربی به دفتر نشریه شارلی ابدو به نام اسلام انجام شد و در ادامه دولتمردان غربی، سوار بر این موج، اقدام به انتشار تصویر موهن از پیامبر اسلام در تیراژ میلیونی کردند اما غافل ازآنکه بندبند سناریوی شیطانی طراحی شده توسط آنان واهداف جریان صهیونیستی ـ غربی پس پرده آن برای تمام مسلمانان روشن ضمیر جهان فاش بوده که البته بلافاصله پس از این اقدام موهن، جهان اسلام علیه بانیان آن به خروش آمد.

بدون شک طراحان این سناریو از ابزار "رسانه‌های گسترده" در دست خود برای اجرای  طرح شیطانی خود بهره می‌برند و بر همین اساس است لذا در جبهه  مقابل نیز باید از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای برای مقابله با اینگونه اقدامات بهره برد که لازمه آن آگاهی، هوشیاری و رصد لحظه به لحظه تحرکاتی از این دست توسط رسانه کشورهای مسلمان و خبرنگاران غیوریست که دل در گرو پیامبر رحمت ومهربانی دارند.

درهمین راستا؛ انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران ضمن محکوم کردن واعلام انزجار شدید خود از این اقدام موهن نشریه فرانسوی بر این نکته کلیدی تاکیید می‌کند که تنها راه مقابله با چنین اقدامات موهنی، انسجام و وحدت هر چه بیشتر بین مسلمانان، تاکید بر نقاط مشترک و پرهیز ازهرگونه اقدام وحدت شکن از سوی تمام گروهای اسلامی و مسلمان درسراسرجهان است.

 همچنین انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های رسانه‌ای دنیای اسلام تاکید دارد که لازمه مواجهه با چنین طرح‌های شیطانی استکبار به سرکردگی صهیونیسم بین الملل و آمریکاست.

در پایان انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگارن ایران همان گونه که اخیرا مقام معظم رهبری هشدار دادند، تاکید میکند که در شرایط امروز جهان اسلام هرگونه موضع گیری و اقدام توسط هر گروه و جریان شیعی یا سنی که بر طبل تفرقه و درگیری بین گروهای مسلمان بکوبد دست در دست سرویس‌های جاسوسی آمریکایی واسرائیلی دارد و تمام مسلمانان راستین جهان ضمن اعلام انزجار از هر اقدام ترویستی در هر کشوری توسط هر جریانی، توهین به ساحت قدسی پیامبر رحمت و مهربانی اسلام را بر نخواهد تافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها