امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14035
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 198
مهدی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه نام‌نویسی از افراد واجد شرایط برای تحت پوشش بیمه‌ قرار گرفتن آنها در صندوق حمایت از ...

مهدی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه نام‌نویسی از افراد واجد شرایط برای تحت پوشش بیمه‌ قرار گرفتن آنها در صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان ادامه دارد، اظهارداشت: تاکنون 23هزار نفر شامل بیمه درمان تکمیلی بیمه عمر و حوادث نام نویسی و تحت پوشش خدمات درمان بیمه تکمیلی قرار گرفته‌اند.

رئیس صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان افزود: تمام 23 هزار نفر که 18 هزار نفر از این تعداد مشمول بیمه درمانی تکمیلی و 5هزارنفر نیز مشمول بیمه عمر و حوادث می‌شود می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه سقف خدمات این بیمه تا مبلغ 20میلیون تومان را شامل می‌شود، بیان داشت: برای این دسته از افراد حداقل تعرفه بیمه درنظر گرفته شده است و مابقی را صندوق حمایت از هنرمندان تأمین کرده است.

شجاعی یادآور شد: مشمولان بیمه درمانی تکمیلی با پرداخت سالانه مبلغی معادل 70هزار تومان می‌توانند از خدمات این بیمه بهره‌مند شوند؛ لازم به ذکر است که مابقی تعرفه حق بیمه توسط صندوق حمایت از هنرمندان پرداخت می‌شود.

وی درباره آن دسته از افرادی که از ثبت نام جا‌ مانده‌اند، بیان داشت: آن دسته از افرادی که دارای شرایط لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن هستند فرصت دارند با مراجعه به ساختمان مرکزی صندوق حمایت از نویسندگان در خیابان قائم مقام تهران و همچنین با مراجعه با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان‌های مختلف نسبت به ثبت نام‌ اقدام کنند.

شجاعی خاطرنشان کرد: به رغم کسر بودجه صندوق حمایت از هنرمندان، به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچگونه محدودیتی در ثبت‌نام افراد واجد شرایط برای تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تکمیلی وجود ندارد به‌طوری‌که تمامی متقاضیان می‌توانند از سراسر کشور ضمن ثبت نام از خدمات و مزایای بیمه تکمیلی صندوق حمایت از هنرمندان بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها