امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۶:۵۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140383
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
عباس غفاری مدیر روابط عمومی سی‌وسومین جشنواره تئاتر فجر در گفت و گو با خبرنگار تئاتر فارس درباره  مشخص شدن تکلیف نهایی پوستر جشنواره ...

عباس غفاری مدیر روابط عمومی سی‌وسومین جشنواره تئاتر فجر در گفت و گو با خبرنگار تئاتر فارس درباره  مشخص شدن تکلیف نهایی پوستر جشنواره گفت:طبق فراخوانی که از سوی دبیر جشنواره اعلام شده بود پوسترهای جدید به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و جلسه ای شب گذشته (ساعت 20) با حضو اعضای شورا تشکیل شده است.

وی ادامه داد: امروز ظرف یکی دو ساعت دیگر آقای ابراهیم حسینی مسئول بخش پوستر نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

بنابر این گزارش ، با رونمایی از پوستر سی و سومین جشنواره تئاتر اعتراضاتی به همراه داشت که صالح پور دبیر جشنواره اعلام آمادگی کرد تا پیش از برگزاری جشنواره سی و سوم تئاتر، پوستر جدیدی را که واجد فرهنگ و زبان بصری فرهنگ ما و گرافیک شرقی باشد و در عین حال ویژگی‌های تئاتر نیز در آن لحاظ شده باشد، به عنوان پوستر جشنواره انتخاب کند.

بدین ترتیب دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر فجر از همه هنرمندان برای طراحی پوستر جشنواهر دعوت کرده و فراخوان طراحی پوستر جدید جشنواره را اعلام کرد. هنرمندان تا 25 دی ماه فرصت داشتند که طرح خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند تا با نظر 3 استاد برجسته این حوزه پوستر انتخاب و رونمایی شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها