امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140393
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
«پرهام دیباج» تهیه کننده «طبیعت 360 درجه» گفت: با توجه به گسترش شهرها و افزایش منابع آلاینده‌های هوا و به تبع آن آلودگی ...

«پرهام دیباج» تهیه کننده «طبیعت 360 درجه» گفت: با توجه به گسترش شهرها و افزایش منابع آلاینده‌های هوا و به تبع آن آلودگی هوای اغلب شهرهای بزرگ و صنعتی آلوده کشور شناخت و آگاهی نسبت به جوانب مختلف این مسئله از اهمیت بسیاری برخوردار است.

پرهام دیباج افزود: متاسفانه آلودگی هوا به یکی از مهم‌ترین معضلات زیست محیطی کشور تبدیل شده و سلامتی شهروندان را در معرض خطر قرار داده است.

دیباج گفت: آلودگی هوا در کوتاه مدت و طولانی مدت اثرات مخربی بر سلامت افراد جامعه به ویژه کودکان، سالمندان و بیماران قلبی دارد و می تواند سلامت جامعه را در مرحله بحران قرار بدهد.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی آگاهی و شناخت نسبت به این معضل یکی از مهمترین راه کارهای مقابله با آن به شمار می‌رود.

دیباج از پخش مستندهای محیط زیستی در این برنامه خبر داد و افزود: هر هفته با یک مستند 15 دقیقه ای درباره محیط زیست میهمان خانه مخاطبان شبکه دو می‌شویم، این مستندها حاصل سالها سفر من به نقاط مختلف کشور است که در آن جاذبه‌های این سرزمین به نمایش گذاشته می‌شود.

به گفته وی این برنامه بخش‌های مختلف «شهروند محیط یار»، «با محیط بانان»، «ترفندهای محیط زیستی»، «خبر» و «مستند» را شامل می‌شود.

این کارگردان گفت: تهیه کننده واقعی بخش «شهروند محیط یار» این برنامه خود مردم هستند، آنها تخلفات و مشکلات محیط زیستی را با چشم‌های تیز بین خود رصد می‌کنند و در قالب فیلم و عکس با ما به اشتراک می‌گذارند؛ در بخش «با محیط بانان» با حامیان دلسوز محیط زیست همراه خواهیم شد.

دیباج تصریح کرد: بخش «ترفندهای محیط زیستی» این برنامه هم با اجرای سهیل محزون روی آنتن می‌رود، در این آیتم به دنبال آن هستیم تا با ارائه پیشنهادهای ساده و قابل اجرا در حوزه محیط زیست یک موج فراگیر مردمی برای حمایت از محیط زیست ایجاد کنیم.

وی گفت:هچنین هر هفته من با همراهی حمیدرضا میرزاده در قالب آیتم «خبر» تازه‌ترین رخدادهای محیط زیست کشور را به گوش مخاطبان علاقمند می‌رسانیم.

«طبیعت 360 درجه» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست، این برنامه یکشنبه هر هفته از ساعت 19 و 45 دقیقه روی آنتن شبکه دو می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها