امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۸:۵۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1404
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 281
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیئت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیئت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است:

آغاجری نماینده بندر ماهشهر به وزیر نیرو در خصوص نظارت بر کیفیت آب شرب شهرستان‌های بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان تذکر داد.

نعمتی نماینده اسدآباد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص مبارزه جدی با آفت سن در مزارع شهرستان اسدآباد تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر کشور در خصوص رعایت عدالت در پرداخت خسارات ناشی از خشکسالی به کشاورزان شرق و غرب استان اصفهان، به رئیس جمهور در خصوص رفع مشکل بیکاری در شهرستان فلاورجان و لزوم لغو همایش انتخاباتی در ورزشگاه آزادی با توجه به اعتراض مراجع عظام تقلید، به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص پیگیری شکست متوالی تیم‌های باشگاهی فوتبال در مقابل تیم‌های عربستانی، به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص نظارت بر عملکرد مسئولان شهرک‌های صنعتی کشور، به رئیس جمهور در خصوص نظارت بر عملکرد رئیس‌ بنیاد شهید و ایثارگران کشور، به وزیر بهداشت در خصوص تخصیص اعتبار لازم به منظور احداث مرکز درمانی 10 تختخوابی در بخش پیربکلان شهرستان فلاورجان، به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص جلوگیری از علل بروز حادثه سقوط جرثقیل در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، به وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت در خصوص برخورد قانونی با واردکنندگان 120 هزار گوشی تلفن همراه به صورت غیرقانونی و به وزیر کشور در خصوص تسریع در انتزاع محله مینادشت از شهر ایمان شهرستان فلاورجان تذکر داد.
رحمانی نماینده تاکستان به وزیر کشور در خصوص تأمین اعتبار لازم برای حل معضلات شهرستان تاکستان و به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تکمیل طرح فاضلاب تاکستان تذکر داد.

بهمن نماینده سراب به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توجه جدی به زیرساخت‌های شهرک صنعتی در شهرستان سراب و مهربان، به وزیر نیرو در خصوص ساماندهی آب‌های کشاورزی در منطقه سراب، به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص توزیع عادلانه رشته‌های آموزش عالی در شهرستان‌های سراب و تأسیس دانشکده کشاورزی و دامپزشکی در شهرستان سراب و به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به روستاهای منطقه سراب و مهربان تذکر داد.

بیگی نماینده میاندوآب به وزیر دادگستری در خصوص تعیین تکلیف وضعیت مالکیت مغازه‌های خیابان امام خمینی شهرستان شاهین‌دژ تذکر داد.

فلاحی نماینده اهر و هریس به وزیر نیرو در خصوص تسریع در احداث نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان هریس تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر بهداشت در خصوص بررسی و بیان علل شیوع بیماری‌های مختلف از شهرستان مبارکه و لزوم حضور مستمر معاونت امور مجلس وزارت بهداشت در مجلس شورای اسلامی و به رئیس‌ جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توضیح علت خودداری شرکت فولاد مبارکه از استخدام 12 نفر از فرزندان شهدا تذکر داد.

رستمیان نماینده دامغان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در اعلام ملی شدن اردوگاه چشمه علی تذکر داد.

منوچهری نماینده پاوه به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأسیس دانشکده پرستاری و مامایی در شهرستان جوانرود تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توضیح علت بی‌توجهی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به دستورات رئیس ‌جمهور، به رئیس‌ جمهور در خصوص جلوگیری از دخالت‌های وزیر جهاد کشاورزی در امور سازمان نظام دامپزشکی کشور و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم عدم دخالت در امور سازمان نظام دامپزشکی کشور تذکر داد.

شفیعی نماینده ممسنی به وزیر نفت در خصوص علت رفتار تبعیض‌آمیز شرکت بنیزسازه در فاز 9 و 10 پارس جنوبی نسبت به استخدام کارگران تذکر داد.

حیدری نماینده کرمانشاه به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأسیس دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان‌های امام رضا (ع) و امام خمینی استان کرمانشاه تذکر داد.

موسوی نماینده خدابنده به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین پزشک و دارو در شهرستان خدابنده تذکر داد.

صرامی، ایرانپور، حیدرپور، فیروزی، دستجردی، اسماعیلی، ثنایی، آغاجری، ندیمی، اسفنانی و احمدی‌لاشکی به وزیر بهداشت در خصوص نظارت بر روند تولید سوسیس و کالباس و فرآورده‌های گوشتی تذکر دادند.

حیدری طیب و حسینی نمایندگان کرمانشاه و قصرشیرین به رئیس‌ جمهور در خصوص برنامه‌ریزی برای جلوگیری از ورود ریزگردها به استان‌های مرزی کشور تذکر دادند.

مرادی نماینده سنندج به رئیس ‌جمهور در خصوص عدم اجرای اقدامات علمی در ارتباط با کنترل ریزگردها در استان‌های غربی به ویژه استان کردستان تذکر داد.

رجبی نماینده مینودشت به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی به روستاهای شهرستان مراغه تذکر داد.

منوچهری نماینده پاوه به وزیر نیرو در خصوص تأمین اعتبار لازم برای پروژه‌های آبرسانی به منطقه ارومانات به ویژه شهرستان‌های پاوه و جوانرود تذکر داد.

شوهانی نماینده ایلام به وزیر نفت در خصوص دستور جلوگیری از اخراج کارگران در پروژه‌های نفتی استان ایلام تذکر داد.

عاشوری، هاشمی، جباری، امیرآبادی، فتاحی و آصفری به رئیس ‌جمهور در خصوص ضرورت جلوگیری اشاعه رفتار و فرهنگ اشرافی‌گری دور از شأن مدیران نظام اسلامی توسط مدیریت منطقه آزاد کیش تذکر داد.

شوهانی نماینده ایلام به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای سدهای چناره، جزمان ، سازه‌بن و چندگوله بعد از 16 سال از کلنگ‌زنی تذکر داد.

مقتدایی و حاجی‌دلیگانی نمایندگان اصفهان و شاهین‌دژ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضرورت توجه جدی برای حل مشکل مربیان بهداشت اصفهان که با وجود مکاتبات نمایندگان اهتمام لازم در این زمینه صورت نگرفته تذکر دادند.

مددی نماینده میانه به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص عدم اجرایی کردن دستورات وزیر ورزش در زیر مجموعه آن وزارتخانه و عدم توجه به مناطق قهرمان‌پرور تذکر داد.

مددی و بهمنی نمایندگان میانه و سراب به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضرورت تجدیدنظر در مدیریت ضعیف آموزش و پرورش آذربایجان غربی که با وجود دغدغه مقام معظم رهبری بر قرآنی کردن مدارس چنین اتفاقی نیفتاده، تذکر دادند.

موسوی اصل نماینده مغان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص ضرورت توجه به کمبود آرد و نان در شهرستان گرمی تذکر داد.

افتخاری نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص عدم تهیه راهبردهای توسعه فرهنگ قرآنی در حوزه‌های آموزش عمومی و تبلیغ و ترویج پژوهش و آموزش‌های قرآن کریم در کشور تذکر داد.

بیگلری نماینده سقز به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص بی‌کفایتی مدیرکل ورزش و امور جوانان استان کردستان در زمینه مشکلات پیش آمده اخیر در مورد چند نفر از نوجوانان در بانه توسط مربیان فوتبال آنها و داغ‌دار شدن همشهریان بانه‌ای تذکر داد.

ملکشاهی، قاضی‌پور، جهانگیرزاده، محجوب نمایندگان کوهدشت، ارومیه و تهران به وزیر دادگستری در خصوص عدم توجه به پرسنل زحمتکش شورای حل اختلاف به ویژه عدم پرداخت حق بیمه آنها به سازمان تأمین اجتماعی تذکر دادند.

قاضی‌پور و جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه به وزرای امور اقتصادی و دارایی و کشور در خصوص تسریع در پرداخت حقوق شهرداری‌ها از محل فروش بنزین تذکر دادند.

قائدرحمت نماینده دورود به وزیر آموزش و پرورش در خصوص نظارت بیشتر بر فعالیت‌های اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان و اجرای شایسته‌سالاری در عزل و نصب‌ها، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در ساخت بیمارستان فوق تخصصی دورود با توجه به نیاز جدی مردم منطقه این حوزه انتخابیه و شهرستان‌های هم‌جوار، به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در تکمیل و تجهیز ساختمان‌های فرهنگسرای دورود و ازنا پس از گذشت چند سال و به رئیس ‌جمهور در خصوص تلاش جدی در ایجاد و تسریع ساختمان‌های گردشگری در استان لرستان به ویژه دورود و ازنا تذکر داد.

قاضی‌پور، جهانگیرزاده، محجوب و ملکشاهی نمایندگان ارومیه، تهران و کوهدشت به وزرای اطلاعات، دفاع، کشور و امور خارجه در خصوص برخورد قاطع با کشورهایی که در آنها علیه یکپارچگی ایران اسلامی تشکیل جلسات می‌دهند، تذکر دادند.

عباس‌پور نماینده بوئین زهرا به وزیر بهداشت در خصوص ضرورت تأمین پزشک عمومی برای مراکز درمانگاهی دانصفهان شهرک مدرس و ارداق در شهرستان‌های بوئین‌ زهرا و شهیدآباد از توابع شهرستان آوج تذکر داد.

جهانگیرزاده، قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در نصب سیستم مانیتورینگ معادن مس، ذغال‌سنگ تذکر دادند.

نیاز آذری و ناصری نمایندگان بابل به وزیر کشور در خصوص ضرورت استقرار ادارات در سطح بخش‌ها تذکر دادند.

زمانیان، سلطانی، حمیدرضا عزیزی و سرقلعه نمایندگان شهرکرد، بروجن، فارسان و لردگان به وزیر کشور در خصوص ضرورت اخذ پاسخ از استاندار چهارمحال و بختیاری راجع به رفتار توهین‌آمیز نسبت به نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری تذکر دادند.

سلطانی و ایرانپور نمایندگان بروجن و مبارکه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توقف کامل اجرای پروژه چهار خطه بروجن مبارکه اصفهان تذکر دادند.

سلطانی نماینده بروجن به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای طرح پتروشیمی بروجن و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تکمیل بیمارستان 220 تختخوابی بروجن تذکر داد.

لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر کشور در خصوص تسریع در صدور مجوز ایجاد شهرداری‌های لاتلیل و طالش محله تذکر داد.

هاشمی نماینده میناب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تکمیل باند دوم میناب ـ دوراهی و راه دوراهی ـ میناب به رودان ـ پل زیارت‌علی، به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص ایجاد شعب بانک‌ ملی در بخش رودخانه نوکهور از توابع شهرستان‌های رودان و میناب و به وزیر کشور در خصوص تسریع در استقرار ادارات و نهادها در شهرستان‌های تازه تأسیس بشاگرد و رودان و بخش بمانی و بندورک تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص لزوم توجه عادلانه به اختصاص امکانات ورزشی در سطح کشور تذکر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها