امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140410
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم به شرح حادثه حمله به سفارت آمریکا در شهر بنغازی می‌پردازد. این حمله سال قبل و در آستانه سالگرد حادثه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم به شرح حادثه حمله به سفارت آمریکا در شهر بنغازی می‌پردازد. این حمله سال قبل و در آستانه سالگرد حادثه یازدهم سپتامبر صورت گرفت و در آن تعدادی از حمله کنندگان و سفیر آمریکا به قتل رسیدند.

خط اصلی قصه «13 ساعت» در باره شش عضو یک تیم محرمانه است که برای در دست گرفتن اوضاع وارد عمل شدند. جان کراسینسکی برای بازی در نقش مسئول هماهنگ کننده این عملیات مرگبار انتخاب شده است.

فیلم نامه اقتباسی فیلم را چاک هوگان می نویسد و از حالا پیش بینی جنجال زیادی در زمان نمایش عمومی فیلم می‌شود.

این حادثه در زمانی که رخ داد سروصدای بسیار زیادی به پا و تئوری های توطئه زیادی را مطرح کرد. به همین دلیل،گفته می‌شود نمایش عمومی فیلمی در این باره هم،پرسروصدا خواهد شد.

منابع نزدیک به «13 ساعت» می گویند به احتمال زیاد بازیگرانی مثل وودی هارلسن،جی کی سیمپسن و والتون گاگینگز هم به جمع بازیگران آن حواهند پیوست.

مایکل بی تابستان گذشته قسمت چهارم مجموعه فیلم «تبدیل شوندگان» را روی پرده سینماهای جهان داشت.این اکشن ماجراجویانه بیش از یک میلیارد دلار در کشورهای مختلف جهان فروش کرد.

منتقدان سینمایی می گویند بی با کارگردانی «13 ساعت» وارد نوع تازه ای از کار فیلم سازی می شود.آن ها منتطرند تا ببینند وی در دنیای واقع گرا،چه نوع فیلمی ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها