امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140415
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی انتشار کاریکاتور موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی انتشار کاریکاتور موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس ضمن محکوم کردن این اقدام، بیانیه‌ای منتشر کرد.

بار دیگر نیات پلید شیطانی به بهانه آزادی، حرمت انسانیت را فرو ریخت و با تکرار اسائه ادب به پیامبر رحمت، حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) اثبات گردید آنچه که  توسط سیاستمداران غرب و برخی قلم مزدوران آنها دنبال می‌شود، چیزی جز کوبیدن بر طبل نفاق و تفرقه و آتش ور نمودن خشونت نیست.

به راستی کدام عقل سلیم می‌پذیرد که جریحه‌دار کردن احساسات بیش از یک میلیارد انسان مسلمان و صدها هزار انسان غیر مسلمان و آزاده به واسطه توهین به رسولی که جز رحمت و سعادت؛ بشارتی برای بشر نداشت، نامش آزادی و حقوق بشر است؟!

این کدامین حقوق بشری است که حقوق بیش از یک میلیارد انسان در آن نادیده گرفته شده و کرامات اخلاقی به سخره گرفته می‌شود.

آیا سیاستمداران فراموشکار فرانسوی به یاد ندارند که برخی از متفکران فرانسوی به خاطر انتقاد از رژیم صهیونیستی سال‌ها تحت فشار همین سیستم فرانسوی بودند؟

آیا دولتمردان روباه صفت انگلیسی به یاد ندارند که در همان انگلیس، بارها نشریاتی به خاطر انتقاد و یا ترسیم کاریکاتورهایی از خاندان سلطنتی، مورد بازخواست و فشار قرار گرفته اند؟!

این سیاست یک بام و هزار هوای سیاستمداران بی‌سیاست غربی بی‌شک به زودی زود بیش از این در نزد افکار عمومی جهان رسوا خواهد گردید و بذرهای خشونتی که در جهان کاشته می شود، بی شک محصول همین دولتمردان غربی است که از ترس شنیدن صدای واقعی اسلام که مبتنی بر صلح و آزادگی و کرامت بشری است؛ دست به هیاهو، جنجال و سناریوسازی‌هایی می‌زنند که دیر یا زود بازندۀ آن خودشان خواهند بود؛ چنانکه  وعده خداوندی است که "وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ"

در همین راستا انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس ضمن محکوم کردن این نشریه فرانسوی در توهین به ساحت حضرت رسول (ص) و حمایت های مستقیم و یا تلویحی برخی از سیاستمداران فرانسوی و غربی از این حرکت ضدبشری، از تمامی هنرمندان و به خصوص هنرمندان رشته تجسمی دعوت می‌کند تا با ابزار تأثیر گذار هنر، بر نشان دادن هر چه بیشتر جلوه های رحمانی اسلام و رسول معظم آن و نیز بر ملا نمودن کید دشمنان همت نموده و به سهم خویش  افکار عمومی جهان را از پرتو نورانی اسلام بهره‌مند سازند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها