امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14043
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام مجتبی ملکی پیش از ظهر امروز در نشست ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه‌های علمیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام مجتبی ملکی پیش از ظهر امروز در نشست ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه‌های علمیه و مراکز حوزوی در عرصه آموزش و منابع انسانی که در دبیرخانه ستاد همکاری‌ها در قم برگزار شد اظهار کرد: دانشگاه فرهنگیان و مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش می‌توانند همکار خوبی برای حوزه‌های علمیه در تامین اساتید و مربیان باشند.

وی افزود: انجمن‌های علمی نیز یکی از ظرفیت‌های عظیم حوزه‌های علمیه هستند و می‌توانند در بحث همکاری حوزه و آموزش و پرورش موثر باشند.

رئیس ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش با تاکید بر تنوع در تولیدات درسی توسط حوزه علمیه گفت: باید ظرفیت‌ها را چنان افزایش دهیم تا آموزش و پرورش بتواند از میان تولیدات مختلف دست به انتخاب بزند.

وی ادامه داد: امسال یک ردیف اعتباری در بودجه 92 حوزه‌ها برای ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش اختصاص داده شده و در نخستین گام تثبیت جایگاه این مجموعه و طرح در ساختار آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام/78004/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها