امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140445
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 54
گروه فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; : علی مطهری یکشنبه هفته گذشته(21/10/93) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که "صدا و ...

گروه فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; : علی مطهری یکشنبه هفته گذشته(21/10/93) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که "صدا و سیما در ایام 9 دی بر طبل تفرقه کوبید در حالی که 9 دی مردم فارغ از اقدامات تفرقه‌افکنانه دو طرف فتنه برای وحدت به خیابان آمدند و اگر این حرکت مردم به گونه‌ای دیگر تفسیر شود این روز یوم‌الله نیست بلکه یوم‌الشیطان است".

سخن مطهری درباره وحدتِ مردم در راهپیمایی 9 دی را باید در تصاویر دست‌نوشته‌های آن روز جست‌وجو کرد که حقیقتا گواه بر وحدت مردم است؛ اما وحدت بر سر چه اصول و عقایدی؟

تصاویری که از آن روز باقیست بهترین شاهد و گواه بر حرف و خواسته مردم است؛ عکس‌هایی که اکثرا از سوی «رسانه‌های اصولگرا» منتشر شد نه اصلاح‌طلب! که بررسی همین مسئله نیز قابل تامل و توجه است.

علی مطهری، رئیس‌جمهور سابق را یکی از عناصر فتنه می‌داند و بارها در مواضع مختلف خواستار محاکمه وی شده است؛ هرچند که برخی مواضع دور از انتظار احمدی‌نژاد در تحریک فتنه‌گران بی‌تاثیر نبود اما خواسته مردم در راهپیمایی 9 دی واضح و روشن بود که به چه افرادی اعتراض دارند و خواستار وحدت علیه چه کسانی هستند.

در ادامه به منظور یادآوری «وحدتِ مردم در 9 دی» به علی مطهری و دیگر رجل سیاسی همسو با وی برخی از تصاویر این روز بازنشر می‌شود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار