امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140447
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 46
احمد اصغری‌مهرآبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: درست است که سقف تسهیلات مسکن مهر افزایش یافته اما ...

احمد اصغری‌مهرآبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: درست است که سقف تسهیلات مسکن مهر افزایش یافته اما برخی مشکلات هست که اتمام پروژه‌های مسکن مهر را به تاخیر می اندازد.

وی افزود:حتی اگر تسهیلات مسکن مهر هم پرداخت شود باز هم نمی‌توان سال آینده را به عنوان سال اتمام پروژه‌ها دانست، چرا که برخی پروژه‌ها مشکل مالی ندارند بلکه با مسائلی چون اختلاف میان پیمانکاران و تعاونی‌ها، اعضای هیئت مدیره و تعاونی‌ها مواجه هستند.

به گفته مهرآبادی ،برخی پرونده‌های مسکن مهر هم درگیر مشکلات قضایی و دادگاه هستند که ساخت و ساز و اتمام پروژه‌ها را تا سال 95 به تعویق می‌اندازد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،اواسط ماه جاری بانک مرکزی با افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 25 میلیون به 30 میلیون تومان موافقت کرد و از آنجا که مردم توان پرداخت افزایش هزینه ساخت‌وساز واحدها را نداشتند با افزایش سقف تسهیلات از 25 میلیون به 30 میلیون تومان این مشکل تا حدودی برطرف شد.

بنابراین حال که این مشکل با رایزنی های آخوندی که گفته می شود برای افزایش سقف تسهیلات 5 بار با رئیس کل بانک مرکزی دیدار کرده بود برطرف شده امید است اختلافات پیمانکاران و تعاونی ها نیز با حضور مسئولان و جلسات مستقیم با آنها برطرف و اتمام این پروژه ها به سال 95 موکول نشود.

مهرآبادی در شبکه خبر:تصویب 1900 میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی و روبنایی پروژه‌های مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی همچنین در شبکه خبر از تصویب 1900 میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی و روبنایی پروژه‌های مسکن مهر در قالب بند الحاقی لایحه بودجه سال آینده توسط کمیسون عمران خبر داد.

وی گفت:بیشترین مشکل خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر مربوط به پردیس است.

مهرآبادی ادامه داد:کمیسیون عمران مجلس با تامین 1200 میلیارد برای خدمات زیربنایی و 700 میلیارد تومان برای خدمات روبنایی پروژه‌های مسکن در سال آینده در قالب بند الحاقی لایحه بودجه 93 موافقت کرد.

به گفته وی، مسکن مهر در 1130 شهر کشور در حال ساخت است

انتهای پیام/م

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها