امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140449
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور روز گذشته در بین ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور روز گذشته در بین دانشجویان دانشگاه تهران، از آنها خواست تا برای پاسخ به کاریکاتور اهانت آمیز نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» به پیامبر گرامی اسلام(ص) یک طرح علمی بدهند.
وی در این جمع ادامه داد: اینجا دانشگاه تهران است، شما هم دانشجو هستید، به پیغمبر شما جسارت شده، 5 دقیقه فکر کنید ببینید چه طرحی به ذهنتان می‌آید. به خاطر تکنولژی‌هایی که در دنیا وجود دارد، هر کاری کنید روی سایت‌ها است و فردا آن‌طرف کره زمین است.
قرائتی تصریح کرد: طوری نشود که بگویند ما به پیغمبرشان فحش دادیم آب از آب تکان نخورد، چطور است که اگر کسی به خود شما متلک بگوید سریع جوابش را می‌دهید. توهین به پیغمبر اکرم، باید جواب داده بشود.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور خطاب به دانشجویان تصریح کرد: مردم در پاسخ به اهانت این نشریه فرانسوی بعد از نماز جمعه راهپیمایی کردند و شعار دادند، دانشگاه تهران چه می‌کند؟ کاری کنید که برای دیگران الگو باشید.
قرائتی اظهار داشت: باید در این رابطه یک کار فرهنگی انجام بدهید و یک طرح علمی بدهید. چون ممکن است چیزی به ذهن دانشجویان و جوانان برسد که ما پنجاه ساعت هم فکر کنیم به ذهن ما نرسد.
لازم به ذکر است مسجد دانشگاه تهران با توجه به سخنان حجت‌الاسلام قرائتی از تمامی دانشگاهیان دعوت کرد تا اگر در پاسخ به کاریکاتور اهانت‌آمیز نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» طرح علمی دارند، آن را از طریق نشانی اینترنتی http://utmosque.ir/ ارسال کنند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار