امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14045
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر،سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات انهدام باند سارقین مسلح در شمال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر،سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات انهدام باند سارقین مسلح در شمال استان بوشهر گفت:  دو سارق و شرور مسلح فراری به نام‌های " ر-الف" و "الف -غ" با تشکیل باندی مسلحانه  در حوزه استحفاظی شهرستانهای گناوه، دشتستان، دیلم و استانهای همجوارفارس و کهکیلویه و بویراحمد اقدام به شرارت، سرقت‌های مسلحانه ، تجاوز به عنف و ایجاد رعب و وحشت می‌کردند.

وی اضافه کرد: پلیس در عملیات‌های متعدد سرشاخه‌ها ، مرتبطین، خانه‌های امن، و مخفیگاه‌های این باند را شناسایی و در موقعیت‌های مختلف مورد کنترل نامحسوس قرارداد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه برای دستگیری این باند پس از جمع آوری اطلاعات و مستندات اقدام شد تصریح کرد: با توجه به سوابق متعدد شرارت‌های مسلحانه این باند، جمع‌آوری اطلاعات و مستندات و کنترل نامحسوس حرکات اعضاء باند گام به گام، هوشمندانه و با هدفمندی صورت گرفت.

عباس‌زاده بیان کرد: در دو عملیات انتظامی و اطلاعاتی جداگانه ولی همزمان و با اهداف و برنامه مشترک دو سرکرده باند و شش نفر از همدستانشان در یاسوج و گناوه دستگیر شدند.

به گفته این مقام انتظامی ، افسران اطلاعاتی پلیس استان بوشهر با همکاری عوامل فرماندهی انتظامی استان کهکیلویه و بویر احمد، شرور مسلح فراری"ر-الف" را به همراه پنج نفر از همدستانش به هویت معلوم در شهر یاسوج محاصره و دستگیر و از این افراد یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه سلاح گلوله‌زنی، دو قیضه کلت کمری لاما، و مقادیری مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: همزمان تیمی دیگر از افسران اطلاعاتی پلیس استان بوشهر نیز در شهرستان گناوه، شرور و زندانی فراری محکوم به حبس ابد "الف- غ" معروف به "امیر کلان" را به همراه یکی از همدستانش دستگیر و از این افراد یک قبضه سلاح کلاش تاشو، 29فشنگ جنگی، و یک قبضه کلت کمری کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تشریح بخشی از اقدامات مجرمانه این باند شرور خاطر نشان ساخت: سرقت مسلحانه از دفتر خدمات ارتباطی بندرریگ در سال 88، تعداد  هشت فقره سرقت مسلحانه موتور سیکلت خارجی و داخلی در سال‌های 90و91، سرقت مسلحانه از پست بانک روستاهای بهمنیاری و خلیفه‌ای، 32فقره سرقت موتورسیکلت، 15فقره تیراندازی و جروع کردن افراد مختلف، 17فقره عمل خلاف عفت عمومی و تجاوز به عنف، و 21 فقره سرقت مغازه و احشام بخش از اقدامات مجرمانه این باند است.

عباس زاده با بیان اینکه در این عملیاتها 7 قبضه سلاح جنگی  و 346 فشنگ جنگی کشف شد از شهروندان در خواست کرد هرکس از این افراد شکایتی دارد به پلیس آگاهی استان بوشهر مراجعه کند.
انتهای پیام/66006/ج40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها