امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14046
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 93
صابر عباس‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: در پی افزایش سرقت از دکل‌های شرکت‌های مخابراتی ایرانسل، همراه اول و تالیا در سطح ...

صابر عباس‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: در پی افزایش سرقت از دکل‌های شرکت‌های مخابراتی ایرانسل، همراه اول و تالیا در سطح شهرستان تبریز، موضوع در اولویت کاری این پلیس تخصصی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان تیم 3 اداره مبارزه با سرقت، تحقیقات پلیسی را با جدیت آغاز و پس از انجام تحقیقات گسترده نهایتا عوامل گشت کلانتری 11 در فلکه گلکار یک نفر را با لباس کار شرکت تالیا که به صورت مشکوک درحال پرسه‌زنی بود را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: در بازجویی اولیه نام‌برده منکر هرگونه سرقت شد ولی در ادامه تحقیقات علمی و پلیسی و با استعانت از امکانات فنی و سایر مدارک، متهم ناچار به بیان حقایق شده و به ارتکاب 6 فقره سرقت از دکل‌های شرکت تالیا، ایرانسل و همراه اول اعتراف کرد.

عباس‌زاده در رابطه با انگیزه متهم گفت: در آسیب‌شناسی این جرم نکته حائز اهمیت حس انتقام‌جویی متهم از شرکت‌های مذکور بوده است.

وی تاکید کرد: با عنایت به اینکه نام‌برده نیروی اخراجی شرکت‌های مخابراتی بوده از این طریق قصد ضربه‌زدن و وارد آوردن خسارت به تجهیزات دکل‌های مخابراتی آن شرکت‌ها در تبریز را وا داشته است. 
انتهای پیام/60001/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها