امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14047
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش در شورای معاونان این وزارتخانه با اشاره به برگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش در شورای معاونان این وزارتخانه با اشاره به برگزاری باشکوه انتخابات روز جمعه 24 خرداد ماه و خلق حماسه سیاسی مردم ایران، گفت: وقتی که اقتدار ملی وجود داشته باشد، امنیت ملی شکل می‌گیرد و پشتوانه امنیت ملی، اقتدار ملی است که در عرصه‌های اقتصاد، سیاست و فرهنگ جامعه شکل می‌گیرد.

وی با بیان اینکه هر رأی که به صندوق ریخته شد، بیعت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری بود، ادامه داد: انتخابات به مثابه خون تازه‌ای است که در رگ‌های نظام جاری می‌شود و همه ما به نوعی، در حفظ این اقتدار و عظمت مسئولیت داریم.

حاجی‌بابایی، برخورد و عملکرد وزارت آموزش و پرورش و مدیران و کارکنان آن را در ایام انتخابات، عالمانه، عاقلانه و وزین عنوان کرد و افزود: افراد، دیدگاه‌ها و مواضع خود را مطرح کردند ولی جایگاه و شأن آموزش و پرورش را هم حفظ کردند و سنگر آموزش و پرورش، این بار محکم و با ابهت باقی ماند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها