امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140475
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از استرالیا، مهدی علی سرمربی تیم امارات در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ایران درباره دیدار فردا گفت: بازی فردا برای ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از استرالیا، مهدی علی سرمربی تیم امارات در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ایران درباره دیدار فردا گفت: بازی فردا برای هر دو تیم یک بازی مهم است چرا که هم ما و هم ایران انگیزه سرگروه شدن در گروه خودمان را داریم. در بازی فردا قصد داریم توانایی و کیفیت خودمان را نشان دهیم اما نباید فراموش کرد که تیم ایران تیم اول رنکینگ آسیاست و قطعا بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.

وی در مورد سابقه و پیشینه دیدارهای امارات و ایران اظهار داشت: من کاری به پیشینه بازی این دو تیم با هم ندارم چون هم ایران نسبت به جام جهانی 2014 تغییر کرده و امارات هم تغییراتی داشته است. تیم ایران 3 بار قهرمان آسیا شده، اما ما در بازی فردا به این فکر می‌کنیم که بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم و در شرایط فعلی فقط به بازی فردا فکر می‌کنیم هر چند که آینده را نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما ما همه تمرکزمان را روی بازی فردا گذاشته‌ایم و می‌خواهیم بهترین نتیجه را به دست آوریم چون هر دو تیم می دانیم که برای صدرنشینی این بازی تا چه حد حساس است.

مهدی علی درباره اینکه می‌خواهید طوری نتیجه بگیرید که به دیدار ژاپن نروید، افزود: این خیلی مهم است که بدانیم حریف بعدی ما چه تیمی است اما ما قبل از هر چیز به صعود مقتدرانه از گروه‌مان می‌اندیشیم. هر چند که نسبت به بازی‌های قبلی فردا یک تغییر در تیم خودمان خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی امارات درباره تغییر زمین تمرین این دو تیم خاطرنشان کرد: قبل از حضور ما در این ورزشگاه تا کنون 4 بازی انجام شده است و این امر ناراحت کننده است که ما نمی توانیم یک روز قبل از بازی در آن تمریک کنیم، اما مشکلی نیست و با آن کنار می آییم. به هر حال شرایطی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا تعیین می‌کند و ما طبق قوانین آنها باید کار کنیم هر چند که در فوتبال همیشه تغییرات وجود دارد و ما هم مشکلی برای تطبیق دادن خودمان نداریم و با هر زمینی خودمان را وفق می‌دهیم، اگر چه AFC این قانون را برای ما رعایت نکرد.

سرمربی امارات درباره حضور پرشور تماشاگران ایران در بازی های اخیر و اینکه ایا هراسی از موضوع ندارد، تاکید کرد: ما بارها مقابل تماشاگران زیادی حریفان بازی کرده ایم و نگران این موضوع نیستیم. ما حتی در اولدترافورد بازی کردیم و با اروگوئه مقابل 75 هزار تماشاگر به میدان رفتیم. دوست دارم تماشاگران زیاد ایرانی فردا به ورزشگاه بیایند چون همین موضوع باعث می شود که بازیکنانم بازی بهتری را انجام دهند.

وی درباره شناختش از تیم ایران افزود: شناخت خوبی از تیم ایران دارم و برای بازی فردا تاکتیک خاصی در نظر می‌گیریم و به همین دلیل شاید از نظر تاکتیکی مقابل تیم ایران تغییراتی دهیم.

مهدی‌علی در خصوص اقبال هواداران اماراتی به فوتبال گفت: از این موضوع خوشحال می‌شویم و خوشحالم که اماراتی‌ها به تیم ملی فوتبالشان علاقمند شدند و این برایم خوشحال‌کننده است و امیدوارم فردا مقابل ایران باز هم خوشحالی هوادارانمان را بببنیم و من از این موضوع لذت می‌برم.

وی ادامه داد: خوشحال می‌شویم فردا تماشاگران را در استادیوم ببینیم و آنها هم حتما راضی از استادیوم بیرون می‌روند چون یک بازی هیجان‌انگیز خواهد بود و ما می‌خواهیم توانایی‌مان را مقابل ایران نشان دهیم.

سرمربی تیم امارات در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنی از این تیم توانایی بازی کردن در اروپا را دارد یا نه، افزود: بله تعدادی از بازیکنان توانایی لژیونر شدن و حضور در اروپا را دارند.

مهدی علی درباره اینکه با توجه به قطعی بودن صعود ایران و امارات به مرحله بعد آیا دو تیم با یکدیگر مدارا خواهند کرد یا نه، گفت: صحبت‌های من مبنی بر مدارا کردن دو تیم نیست و قطعا به عنوان سرمربی تیم امارات می‌خواهیم بهترین عملکرد را مقابل تیم ایران داشته باشیم و همه تلاش‌مان را برای این موضوع انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها