امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140479
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 368
چند روزی است ملحدان و دشمنان قسم خورده اسلام و حقیقت ، به سرپرستی مستقیم ابلیس رانده شده ، جهان را دوباره بهم ریخته اند تا به بهانه دفاع از آزادی ...

چند روزی است ملحدان و دشمنان قسم خورده اسلام و حقیقت ، به سرپرستی مستقیم ابلیس رانده شده ، جهان را دوباره بهم ریخته اند تا به بهانه دفاع از آزادی بیان و اندیشه بتوانند به اسلام و پیامبر مهربانی ها اهانت کرده و عقده های 1400 ساله را که مانند زخم چرکینی شده است، بیرون بریزند.گروه دین و اندیشه پیروان مــوعــود؛بارها و بارها این نوع عمل را از آنها شاهد بوده ایم. قربانی کردن چندین نفر از زیردستان برای رسیدن به هدف نهایی و تغییر افکار عمومی مردم جهان ! گرچه تعداد زیادی انسان کوته فکر در نگاه اول فقط  نوع واقعه و نحوه انجام، آنها را تحت تاثیر قرار می دهد ، اما هستند انسانهای آزاده ای در این دنیا که فارغ از متدین بودن ، یاد گرفته اند به این فرافکنی ها بد بینانه نگاه کنند و همین بدبینی باعث می شود در کمترین زمانی نقش دست های کثیف و پنهان یهود در پشت ماجرا برایشان آشکار شود.

یهودیتی که خود را دین نامید ولی در بیشترین زمان به همه ادیان الهی ، پیامبران و اولیاء خدا توهین کرده و می کند.

یهودیتی که با ساختن فیلمهایی چون ده فرمان ، وسوسه های مسیح ، کد داوینچی ، و حتی مصائب مسیح بیشترین و بزرگترین اهانت ها را به این پیامبران اولوالعزم روا داشت و بعد از اینکه با واکنش سرد و بی تفاوت پیروان این ادیان نسبت به پیامبرشان روبرو شد ، خود را مسلح و آماده توهین به پیامبر اسلام (ص) کرد، با این فکر که مسلمانان هم مانند دیگر ادیان فقط نظاره می کنند.

از این کافران انتظار بیشتری نیست ، انتظاری نیست که درک نکند نور جهان از نور محمد (ص) و علی (ع) روشنایی گرفت. انتظاری نیست نبیند وسعت مهربانی پیامبر مهربانی را! انتظاری نیست نشنود نوای روح بخش و نجات دهنده آخرین پیامبر خدا را!

و انتظاری نیست که با عقل و فهم کوچک خود سعی کند صورت محمد (ص) را به تصویر بکشد و به سخره بگیرد.....

اما یهود می داند با چه کسی دشمنی می کند، یهود می داند و به خوبی باور دارد که آن آخرین منجی از سلاله پاک محمد (ص) است و به یقین خواهد آمد. پس تلاش می کند تا هرچه بیشتر با این اعمال و شیطنتهای سخیف چهره اسلام و پیامبر اسلام را خدشه دار کند و بر لشگریان خود بیفزاید تا به زعم باطل بتواند بر لشگر حق پیروز گردد و برتخت پادشاهی دنیا بنشیند.

اما..... ما در اینجا به بلندی همه آواهای دنیا اعلام می کنیم؛ چه باشیم و نباشیم ، چه مسلمان ، چه مسیحی ، چه کلیمی و یا هر یکتاپرست دیگری ، روزی شاهد آن وعده راستین خدا خواهیم بود ، مردی می آید از نسل محمد (ص) ، شیر مرد بیشه عشق روزی بر این جهان حکومت خواهد کرد و به اذن پروردگار یکتا ، دین الهی را به وسعت همه جهان و در معنای تام بر پا می کند و آن روز دیگر هیچ کدام از این شیطنت های سخیف اثر نخواهد کرد.

از عمر شیطان کمی باقیست ...... برای آمدن آن یگانه منجی عالم امکان و به احترام قدمهای مبارکش می ایستیم و به جنگ شیطان و فرزندان منحوسش  می رویم که گامی به روز موعود نزدیک تر شویم.

به امید خدا.......


3

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها