امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14049
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 107
محمود حسینی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت:  کارنامه‌های تمام ...

محمود حسینی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت:  کارنامه‌های تمام شرکت کنندگان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) و مدارس نمونه دولتی هفته اول تیرماه در سایت www.tedu.ir قابل مشاهده است.

وی ادامه داد: امسال در کارنامه تمام شرکت کنندگان، پاسخ‌نامه اسکن شده آنها و پاسخ‌های نامه صحیح قابل رؤیت است و افراد با مراجعه به سایت می‌توانند درباره نحوه پاسخگویی خود قضاوت کنند.

حسینی به رمان اعلام اعتراض‌ها نیز اشاره کرد و گفت: نتایج اعتراض شرکت کنندگان نیز همان هفته اول تیرماه در کارنامه قابل مشاهده است.

وی اضافه کرد: حدود 18 هزار دانش‌آموز در آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی شهر تهران پذیرفته شده‌اند و تمام تلاش خود را به‌کار گرفتیم تا حق هیچ‌کس تضییع نشود.

به گزارش فارس، آزمون ورودی مدارس متوسطه استعدادهای درخشان (سمپاد) و دبیرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی 19 اردیبهشت و آزمون ورودی مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 20 اردیبهشت ماه 92 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار ‌شد و نتایج این آزمون‌ها در تهران، هفتم خرداد ماه اعلام شد.
83 هزار دانش‌آموز در تهران شامل 43 هزار دانش‌آموز متقاضی ورودی به مدارس راهنمایی و 40 هزار دانش‌آموز متقاضی ورود به مدارس متوسطه استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در این آزمون‌ها شرکت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار