امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1405
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از جیرفت، فرج‌الله عارفی در جلسه پیشگیری از جرائم انتخاباتی در این شهرستان حضور حداکثری مردم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از جیرفت، فرج‌الله عارفی در جلسه پیشگیری از جرائم انتخاباتی در این شهرستان حضور حداکثری مردم در انتخابات را مهم‌ترین هدف دانست و اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری حضور مردم پایه‌های امنیت ملی را مستحکم می‌کند.

وی افزود: بسیاری از کشورهایی که داعیه دموکراسی داشته و آن را وجه تمایز کشور خود می‌دانستند، امروز با دموکراسی موجود در نظام جمهوری اسلامی هیچ حرفی برای گفتن ندارند و اثبات آن نیازمند حضور حداکثری مردم و تجلی حماسه سیاسی است.

عارفی با بیان اینکه مجموعه عوامل انتخاباتی با عملکرد صحیح خود مانند همیشه موجب افتخار نظام جمهوری اسلامی می‌شوند، تصریح کرد: وظیفه همه افراد در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف صیانت از هر فردی است که در این انتخابات رأی آورد.

وی، رأی مردم در انتخابات را ابتدا به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی و سپس به کاندیداها دانست و ابراز داشت: وظیفه همگان پرهیز از بداخلاقی‌ها و حفظ حرمت تمام افرادی است که مورد تأیید قرار می‌گیرند.

عارفی عنوان کرد: باید با نشریات و رسانه‌هایی که در انتخابات فضا را ملتهب کرده و شخصیت افراد را به مخاطره می‌اندازند به شدت برخورد شود تا فضایی سالم و آرام برای برگزاری انتخابات فراهم شود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در انتخاب اعضای هیئت‌های نظارت، مبنا بر امانتداری و صالح بودن افراد بوده است، گفت: استفاده از نیروهای مؤمن و مجرب در پای صندوق‌های رأی موجب ایجاد اعتماد و امنیت در برگزاری انتخابات است.
انتهای پیام/80001/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار