امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140510
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 277
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس‌ جمهوری امروز بعد از ظهر در جلسه هیأت وزیران با تشکر از ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس‌ جمهوری امروز بعد از ظهر در جلسه هیأت وزیران با تشکر از حجت& zwnj;الاسلام والمسلمین قرائتی و خدمات ارزشمند وی در ستاد اقامه نماز، تأکید کرد که همه زندگی و عالم فیض حق است و شکر این نعمت غیرقابل شمارش الهی میسر نیست و نماز حلقه اتصال عبد با معبود و اقل شکر به درگاه الهی است.‌

روحانی که پس از ارائه گزارشی درباره فعالیت ها و اقدامات ستاد اقامه نماز صحبت می کرد، نماز را بر پایه تعالیم قرآن کریم بالاترین ذکر خداوند و بازدارنده از زشتی‌ها دانست.
رییس جمهوری اقامه نماز را وظیفه دولت دانسته و همه دستگاه‌ها را به حمایت معنوی و مادی از این فریضه دعوت نمود.

روحانی حمایت معنوی را در گرو رفتار شایسته و الگویی مدیران بیان کرد.

رییس‌ جمهوری بزرگترین رسالت در تقویت فرهنگ نماز را در جامعه برعهده آموزش و پرورش و آموزش عالی دانست و نقش الگویی معلمان و رفتار آنان را از مهم‌ترین عوامل در تقویت بنیان‌های دینی دانش‌آموزان ذکر کرد.

روحانی اظهار داشت: با تربیت صحیح نسل جوان، آسیب‌های فرهنگی بی‌تأثیر می‌شوند.

رییس جمهوری با تأکید بر لزوم وجود نمازخانه در جاده‌ها و پاکیزگی و نظافت آنها، اهمیت مساجد و نمازخانه‌ها را به عنوان عبادتگاه مؤمنان،یادآور شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار