امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140528
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
غلامرضا تاج‌گردون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به تاثیرات مثبت تصویب لایحه خروج از رکود در تقویت بازار بورس ...

غلامرضا تاج‌گردون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به تاثیرات مثبت تصویب لایحه خروج از رکود در تقویت بازار بورس افزود: هماهنگی و همزمانی سیاست‌های پولی، مالی و بازار سرمایه مانعی بزرگ در برابر فساد اقتصادی است.

وی جلوگیری از ایجاد حباب در بازار بورس را از دیگر اثرات تصویب لایحه خروج از رکود در تقویت بازار بورس دانست و تصریح کرد: جلوگیری از فساد و رانت اقتصادی در کشور نیازمند راهکارها و اقدامات همسو در حوزه‌های مختلف اقتصاد کشور است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اهمیت و جایگاه بازار بورس در اقتصاد کشور گفت: بازار بورس شفافیت قابل قبولی دارد و از مهم‌ترین راهکارها در خصوص جلوگیری رانت و فساد در اقتصاد محسوب می‌شود.

تاج‌گردون در ادامه با تأکید بر اتخاذ تدابیر اقتصادی توسط مسئولان اقتصادی و بورس کشور اظهار کرد: تدابیر باید در راستای جلوگیری از ایجاد بازار حبابی در بورس باشد.

وی از تصویب لایحه خروج از رکود در مجلس خبر داد و عنوان کرد: این لایحه نقش مهمی در تقویت و ارتقای بازار بورس دارد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در اقتصاد شفاف امکان بروز فساد اقتصادی به شدت کاهش می‌یابد، بنابراین باید شرایط انجام مبادلات اقتصادی به صورت شفاف در کشور فراهم شود.

انتهای پیام/82014/ب20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها