امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140535
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در جمع کارکنان این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در جمع کارکنان این قرارگاه گفت: تامین امنیت دفاعی مراکز حیاتی، حساس و مهم کشور از اهداف اصلی قرارگاه پدافند هوایی است و افزایش قدرت دفاعی مستلزم این است که در بهترین وضعیت آمادگی در حوزه پدافند عامل و غیرعامل قرار داشته باشیم.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: امروز قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با استفاده از کارکنان جوان که تمام مراحل آموزش خود را در همه سطوح در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی داخلی طی کرده‌اند و بهره‌گیری از سامانه‌های کاملا بومی و بدون هیچ‌گونه وابستگی به خارج از کشور ماموریت دفاع از آسمان کشور را به انجام می‌رساند و در بحث سامانه‌های پدافندی هم با اتکا به دانش بومی نیاز خود به سلاح و سامانه را کاملا از داخل کشور تامین می‌کند.

وی افزود:با تلاش بی‌وقفه کارکنان آمادگی قرارگاه پدافند هوایی برای مقابله با هرگونه تهدید در شرایط مطلوبی قرار دارد و این آمادگی باید روزبه‌روز و متناسب با نوع تهدید افزایش یابد.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها