امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140538
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
امید چوپانکاره معاون سیاسی و تحلیل بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن ...

امید چوپانکاره معاون سیاسی و تحلیل بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن محکوم کردن اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» به پیامبر اسلام(ص) گفت: موج گرایش به اسلام در غرب و به‌ویژه در اروپا سبب شده تا جبهه استکبار و صهیونیست‌ها به خیال خود از نفوذ اسلام جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: انتشار کاریکاتورهای موهن در نشریه «شارلی‌ابدو» و ماجرای ساختگی و از پیش طراحی شده حمله به دفتر این نشریه و پس از آن چاپ مجدد کاریکاتورها موهن همه و همه نقشه و توطئه‌هایی است که قصد دارد فتنه‌ای بزرگ بین پیروان ادیان الهی و مسلمانان ایجاد کند.

چوپانکاره در ادامه ضمن تاکید بر ایجاد همبستگی و وحدت بین مسلمانان جهان، تصریح کرد: در شرایط کنونی به شدت به این وحدت نیاز است. مسلمانان جهان چه شیعه و چه سنی باید بدانند که صحنه جنگ اصلی علیه مسلمانان در سوریه و عراق نیست بلکه در قلب اروپاست. به همین خاطر مسلمانان باید بیش از گذشته هوشیار باشند و اجازه ندهند دشمنان اسلام به اهداف شوم خود دست یابند.

معاون سیاسی و تحلیل بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در ادامه از برخی نشریات داخلی که به فتنه‌گری‌های دشمنان اسلام با زدن تیترهایی در حمایت از نشریه شارلی‌ابدو دامن می‌زنند، گفت: از مسئولان امنیتی و نظارتی انتظار می‌رود با دقت فعالیت‌های این نشریات را رصد کنند و اجازه ندهند برخی در داخل در راستای اهداف دشمنان اسلام قدم بردارند.

این فعال دانشجویی در ادامه با بیان اینکه امروز همه مسلمانان در برابر یک امتحان الهی قرار دارند، گفت: امیدوارم همه مسلمانان و حق طلبان عالم از این امتحان سربلند بیرون بیایند و بزودی شاهد ظهور منجی بشریت باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها