امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140543
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و دومین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز از ماموریت تامین امنیت خطوط کشتیرانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و دومین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز از ماموریت تامین امنیت خطوط کشتیرانی ایران در آبهای آزاد به میهن بازگشت.

این ناوگروه متشکل از ناوشکن جماران  و ناولجستیکی بوشهر بود که 80 روز در آبهای دریای عمان، شمال اقیانوس هند، خلیج عدن، تنگه باب المندب و دریای سرخ دریانوردی کردند.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم استقبال از این ناوگروه در اسکله منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس گفت: این ناوگروه توانست در این ماموریت با حضور فعال از دریای عمان تا دریای سرخ  و 5 درگیری با دزدان دریایی و نجات 5 کشتی تجاری و نفتکش ایران، امنیت کشتی های تجاری و نفتکش ایرانی و خارجی را تامین کند .

امیر موسوی جانشین فرمانده کل ارتش نیز در این مراسم گفت: حضور ناوگروه های نیروی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب های آزاد با علم و فناوری های بومی شده با وجود همه تحریم های اقتصادی دشمنان، نشان برافراشته شدن پرچم اقتدار ، علم و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در آب های بین المللی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار