امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140546
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
حجت‌الاسلام مسعود سلمه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فعالیت موسسه نهضت صرفه‌جویی در سراسر کشور اظهار کرد: ...

حجت‌الاسلام مسعود سلمه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فعالیت موسسه نهضت صرفه‌جویی در سراسر کشور اظهار کرد: به منظور نهادینه‌سازی فرهنگ صرفه‌جویی و روحیه قناعت در میان مردم، همایش «فتح خاکریز اسراف» پنجشنبه این هفته در قم برگزار خواهد شد.

وی افزود: این همایش ساعت 9.5 روز پنجشنبه در نمازخانه مدرسه علمیه فیضیه و با حضور چیت‌چیان وزیر نیرو برگزار می شود.

مدیر مسئول موسسه نهضت صرفه‌جویی با بیان اینکه وزیر نیرو در این همایش حول محور چالش‌های صنعت آب و برق سخنرانی خواهد کرد گفت: همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی‌منش استاندار قم با موضوع تاثیر اقدامات فرهنگی بر صرفه‌جویی و حجت‌الاسلام ناصر رفیعی در مورد آموزش روش‌های نوین تبلیغ صرفه‌جویی سخنرانی خواهند داشت.

وی ادامه داد: در ادامه این همایش از سه طرح تبلیغی با عناوین «72»، «مهمان» و «میزبان» هم رونمایی می‌شود که در قالب هر سه این طرح‌ها، مبلغان روحانی آموزش‌های لازم را به خانواده‌ها در سراسر کشور ارائه کرده و همچنین نظرات آنها را در مورد مصرف بهینه منابع در قالب فرم‌هایی جمع‌آوری خواهند کرد.

سلمه‌ای با اشاره به فعالیت 5 هزار نفر مبلغ روحانی در نهضت صرفه‌جویی خاطرنشان کرد: عضوگیری جدید هم در این همایش صورت می‌گیرد تا مبلغان بیشتری برای ایام تبلیغی عید نوروز انتخاب شوند.

انتهای پیام/78004/صا20/ض1002


 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها