امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140555
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجمع زنان انقلاب اسلامی در پی اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو و توهین به ساحت مقدس ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجمع زنان انقلاب اسلامی در پی اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو و توهین به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) با انتشار بیانیه‌ای این اقدام را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون (صف /8)

آنان می‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند ولی خدا نور خود را کامل می‌کند هر چند کافران خوش نداشته باشند.

اقدام غیر اخلاقی نشریه فرانسوی شارلی ابدو در توهین به مقدسات و باورهای بیش از یک میلیارد و نیم مسلمان در سراسر دنیا و تأیید آن توسط دولت‌های به ظاهر متمدن غربی، یک بار دیگر نشان داد آزادی بیان در غرب تنها بهانه‌ای جهت حمله به اسلام و مقدسات مسلمانان جهان است.

امروز توهین به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص)، نه تنها به مسلمانان بلکه توهین به تمام بشریت از هر دین و مذهبی است. چرا که روح تمام ادیان و پیامبران آنها، احترام به اعتقادات و مقدسات است. این اهانت که توسط صهیونیسم تحت عنوان آزادی بیان حمایت می‌شود خشم همه‌ مردم آزاده‌ جهان و دینداران عالم به ویژه مسلمین را برانگیخته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: نکته جالب توجه اینکه دولت‌های غربی به ویژه اروپایی‌ که خود از حامیان جدی قتل عام‌ها و جنایت‌های گروهک‌های تکفیری و جریان داعشی در این سالها بوده‌اند و بدون دریغ به آنها کمک تسلیحاتی و مالی و رسانه‌ای نموده‌اند، امروز بانی راهپیمایی‌ها و کمپین‌های ضد اسلامی می‌شوند و تلاش می‌کنند در اذهان عمومی دنیا، اسلام و تعالیم اسلامی را زشت و غیر قابل قبول جلوه دهند.اینها صاحبنظران نشانه‌ای از انفعال دولت‌های وابسته به صهیونیسم جهانی در برابر اسلام گرایی روز افزون در میان ملل جهان به ویژه اروپاست.

مجمع زنان انقلاب اسلامی ضمن محکوم نمودن انتشار کاریکاتورهای توهین‌آمیز پیامبر رحمت و عزت، این اقدام پلید و شیطانی را تجلی کامل جاهلیت مدرن در عصر جدید می‌داند و پیوند دادن گره حقیر داعش، این گروه تکفیری بیگانه از اسلام، به اسلام ناب را تقبیح می‌نماید.

به امید روزی که همه آزادگان جهان و معتقدان به ادیان الهی و مذاهب مختلف برای مقابله با امتداد رسانه‌ای سلمان رشدی مرتد با هم متحد شوند و ریشه ظلم را از جا بر کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها