امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140556
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
زهرا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: سلسله نشست‌های دوره‌ای بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان ...

زهرا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: سلسله نشست‌های دوره‌ای بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان از 6 بهمن ماه با عنوان خانواده پویا آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در این نشست 4 سرفصل مورد بررسی قرار می‌گیرد که سرفصل اول آن ازدواج با زیرمجموعه‌های تشکیل خانواده، الگوی مطلوب ازدواج اسلامی، مشاوره و ازدواج، فرهنگ‌های بومی و ازدواج، اقتصاد در ازدواج است.

رئیس هیأت مدیره بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان  تصریح کرد: سرفصل دوم خانواده و جمعیت است که در این سرفصل به موضوعاتی مانند تأثیر فرزندآوری و تحکیم خانواده، نقش رسانه در افزایش جمعیت، نقش مردم و دولتمردان در افزایش جمعیت و خانواده پویا و جمعیت پرداخته می‌شود.

عباسی افزود: سرفصل سوم موضوع خانواده پویا و سالم است که باورهای دینی و معنویت در خانواده، امنیت در خانواده، عوامل مؤثر مانند محبت و مودت در تحکیم خانواده، حقوق خانواده، تعلیم و تربیت در خانواده، نقش‌آفرینی، همکاری و تعامل در خانواده‌ مطرح می‌شود.

وی اظهار داشت: نقش خانواده در اجتماع، عفاف و پوشش خانواده، تحصیل و خانواده، اقتصاد و خانواده و همچنین اشتغال و خانواده از دیگر موضوعاتی است که در سلسله نشست‌های بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان به آنها پرداخته خواهد شد.

عباسی افزود: در این سلسله نشست‌ها راهکارهای عملیاتی و تولیدات فرهنگی به صورت ویدئو کنفرانس در اختیار سایر استان‌ها قرار می‌گیرد و در حقیقت تولید محتوا برای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌های آتی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها