امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140557
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساعی دهقان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساعی دهقان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با اشاره به اینکه مرحله اول آزمون المپیادهای علمی کشور امسال با همکاری مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها برگزار می‌شود، افزود: آزمون‌های المپیاد از روز سه‌شنبه 28 بهمن ماه با آزمون المپیاد کامپیوتر آغاز می‌شود و عصر روز جمعه اول اسفند ماه با آزمون المپیاد ادبی پایان می‌پذیرد.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان پایه اول با هر شرایطی مجاز به ثبت‌نام آزمایشی در آزمون مرحله اول المپیادها هستند و در صورت قبولی به مرحله دوم راه می‌یابند اما حاضرین در دوره آموزش تابستانی صرفاً از دانش‌آموزان واجد شرایط پایه‌های دوم و سوم برگزیده خواهند شد.

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در مورد نحوه ثبت‌نام دانش‌آموزان داخل و خارج از کشور نیز گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان داخل کشور در آزمون‌های سال جاری همانند گذشته صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نام‌نویسی الکترونیکی دانش‌آموزان (سناد) به نشانی http://www.sanaad.medu.ir  انجام می‌شود و دانش‌آموزانی که در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تحصیل می‌کنند باید برای ثبت‌نام به نشانی http://sanaad.medu.gov.ir مراجعه کنند.

وی آخرین مهلت ثبت‌نام را پایان وقت اداری روز شنبه چهارم بهمن ماه اعلام کرد و افزود: مهلت ثبت‌نام قابل تمدید نیست.

ساعی دهقان از علاقه‌مندان به شرکت در آزمون‌های المپیاد خواست دستورالعمل اجرایی آزمون را مطالعه دقیق کنند و گفت: سال جاری هیچ نوع پرداختی به غیر از پرداخت از طریق درگاه بانکی معرفی شده در بخشنامه امکان پذیر نیست و ثبت‌نام غیر اینترنتی نخواهیم داشت؛ همچنین با توجه به امکان تراکم در روزهای آخر، داوطلبین در اولین فرصت با مراجعه به سامانه اعلام شده، نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.

به گزارش فارس، کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور، یک هفته قبل از برگزاری اولین آزمون از طریق سامانه سناد توزیع خواهد شد. 

متن کامل دستورالعمل آزمون های مرحله اول المپیادهای کشور در سال تحصیلی 94-1393 را می‌توانید دانلود کنید:  دستورالعمل ثبت‌نام آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور دستورالعمل ثبت‌نام آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور  

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها