امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140560
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی قاسمی مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج در عراق گفت: با توجه به بهبودی شرایط امنیتی در عراق ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی قاسمی مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج در عراق گفت: با توجه به بهبودی شرایط امنیتی در عراق به ویژه در شهر کاظمین و بغداد و پاسخ مثبت مسئولان ایرانی و عراقی ذیربط، از این پس زائران ایرانی (هوایی و زمینی) می‌توانند به این شهر مقدس سفر کنند.

وی اظهار داشت: با توجه به این که بسترهای لازم از جمله، امنیت، حمل و نقل، اسکان و غذای زائرین حسینی در شهرهای کاظمین و بغداد فراهم شده است، زائران ایرانی می‌توانند به راحتی به شهر مقدس کاظمین سفر کنند.

مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج در عراق با بیان این که فرودگاه بغداد از روز سه شنبه پذیرای زائران حسینی است، گفت: کاروان‌هایی که از فرودگاه بغداد وارد کشور عراق می‌شوند، شب اول را در کاظمین می‌گذرانند و 3 شب بعدی را در کربلا معلی و 3 شب آخر را نیز در نجف اشرف سپری می‌کنند.

وی درباره کاروان‌های ورودی از شهر مقدس نجف نیز، بیان داشت: کاروان هایی که ورودی آنها از فرودگاه نجف اشرف می‌باشد، ابتدا 3 شب در نجف اشرف اقامت کرده، سپس 3 شب نیز در کربلای معلی خواهند بود و شب هفتم را در شهر کاظمین سپری خواهند کرد.

به گزارش فارس، به علت نا امنی ایجاد شده از سوی گروهک تروریستی – تکفیری داعش در ابتدای تابستان امسال و به خاطر تأمین امنیت زائران حسینی، سفر زائران به کاظمین ممنوع شده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها