امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140573
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدابوالحسن امامی در نشست خبری کنگره بین‌المللی بادی‌کانتورینگ اظهار کرد: وزارت بهداشت هنگام صدور ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدابوالحسن امامی در نشست خبری کنگره بین‌المللی بادی‌کانتورینگ اظهار کرد: وزارت بهداشت هنگام صدور مجوز برای واردکنندگان تجهیزات پزشکی با انجمن‌ها همکاری نمی& zwnj;کند، در صورتی که به نظر می‌رسد این کار ضروری است تا با گرفتن اطلاعات و دادن اطلاعات، کم و کیف شرکت و محصول وارداتی مشخص شود.

وی تصریح کرد: شرکتها دستگاهی را وارد کشور می‌کنند و با تبلیغات وسیع برای دستگاه موردنظر بازاریابی می‌کنند و به پزشکان متفرقه و فاقد تخصص لازم طی دوره‌های چهارساعته مدرکی اعطا می‌کنند و بر اساس این مدرک، آنها توانایی انجام این جراحی را خواهند داشت.

امامی تأکید کرد: این در حالی است که متخصصان جراحی پلاستیک برای انجام اینگونه جراحی‌های زیبایی سه سال دوره می‌بینند و عمل را از ابتدا تا انتها فراگرفته و عوارض آن را یاد می‌گیرند.

رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران افزود: مسائل اقتصادی حاکم بر جامعه پزشکی و عدم نظارت ارگان‌های کنترل‌کننده، فرصتی را ایجاد می‌کند تا اینگونه افراد غیرمتخصص اقدام به جراحی‌های زیبایی کنند و متأسفانه در این زمینه فرد بیمار دچار عارضه شده و پزشک نیز مسئول عارضه است و شرکت تنها سود خود را می‌برد.

امامی علت تعدد اعمال جراحی زیبایی در ایران را مشکلات فرهنگی دانست و گفت: در ایران شمار زیادی از مردم را می‌بینید که روی بینی خود چسب دارند، در حالی که در کشورهای جهان این مورد بسیار کمتر دیده می‌شود.

امامی تأکید کرد: برای مثال در آمریکا شما افراد با وزن‌های بیش از 150 کیلو مشاهده می‌کنید که بدون توجه به مردم به کار خود می‌رسند و زندگی خود را انجام می‌دهند و عمل لیپوساکشن را انجام نمی‌دهند، اما در ایران با اندک اضافه‌ وزنی، افراد به سمت لیپوساکشن پیش می‌روند.

کنگره بین‌المللی بادی‌کانتورینگ یکم و دوم بهمن‌ماه در بیمارستان میلاد برگزار می‌شود و روز سوم بهمن‌ماه نیز جراحی زنده توسط متخصصان بادی‌کانتورینگ انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار