امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140577
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ساعت 21:30 مورخه 1393/10/25، خانم جوانی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و عنوان ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ساعت 21:30 مورخه 1393/10/25، خانم جوانی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و عنوان داشت که برادرش طی تماس تلفنی به او گفته که اقدام به ارتکاب جنایت و قتل همسر سابقش کرده و الان نیز قصد دارد تا به زندگی خود پایان دهد.

حضور مأمورین در محل جنایت:

با اعلام خبر به کلانتری 128 تهران و با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله مأمورین کلانتری در محل اعلامی از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی 110 واقع در منطقه تهران‌نو – خیابان ابوریحان حاضر شدند.

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی به‌نام «محمدعلی . و» (45 ساله) پس از ارتکاب جنایت و قتل همسر سابق خود به نام بهاره (34 ساله) قصد دارد تا با ایجاد انفجار در داخل ساختمانی مسکونی خود به زندگی خود پایان دهد که بلافاصله مأمورین با توجه به بوی شدید ناشی از انتشار گاز، اقدام به قطع نمودن فلکه اصلی گاز و همچنین باز نمودن پنجره های ساختمان می‌نمایند.

با ورود مأمورین به داخل ساختمان، مأمورین با جسد زن جوانی روبرو شدند که «محمدعلی . و» در کنار جسد وی، بر روی زمین قرار داشت.

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با اعلام خبر وقوع جنایت به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقیقات پلیسی:

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان در تحقیقات از خانواده مقتول و مقتوله اطلاع پیدا کردند که ایندو در حدود چهار سال پیش از یکدیگر متارکه کرده اما با این وجود و به خاطر داشتن پسری 9 ساله و به خاطر نحوه سرپرستی بر فرزندشان، در طی این مدت با یکدیگر اختلاف داشته اند.

در تحقیقات از خانواده بهاره مشخص شد که متهم در نبود اعضای خانواده مقتوله، با مراجعه به محل زندگی آنها و به بهانه صحبت کردن با همسر سابقش و برطرف نمودن مشکلات ایجاد شده، بهاره را به منزلش در منطقه تهران نو (محل وقوع جنایت) برده و در آنجا اقدام به ارتکاب جنایت نموده و آنها از طریق تماس اعضای خانواده متهم در جریان خبر کشته شدن بهاره و قصد داماد سابقشان برای پایان دادن به زندگی خود قرار گرفته اند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این موضوع که بر روی جسد مقتوله هیچگونه آثار ناشی از اصابت جسم تیز وجود ندارد، در ادامه این خبر گفت: پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته و جسد مقتوله جهت مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزکش قانونی انتقال پیدا کرده است؛ متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت صادر شده از سوی مقام محترم قضایی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها