امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140578
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضوابط و شرایط برگزاری آزمون پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 94 با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضوابط و شرایط برگزاری آزمون پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 94 با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص اعلام شد.

داوطلبان ملزم هستند تمام اطلاعیه های مرکز سنجش آموزش پزشکی را تا دهه دوم مهر 94 با دقت مطالعه نموده و پیگیری کنند چون تنها مرجع اعلام موارد مربوطه سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی است و هرگونه ادعا درخصوص عدم اطلاع از مفاد اطلاعیه های درج شده در سایت مورد پذیرش نخواهد بود. هم اکنون نیز این اطلاعات از طریق آدرس http://sanjeshp.ir در قسمت منابع، قابل دریافت است.

داوطلبان باید دانشنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضا در رشته های امتحانی کارشناسی ارشد بر اساس مدارک مورد پذیرش هر رشته امتحانی از دانشگاههای داخل یا خارج از کشور حسب تایید وزارت بهداشت یا وزارت علوم،یا گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی تا تاریخ 31 شهریور 94 را داشته باشند.

دانشجویان ترم آخر تنها در صورتی که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 94 فارغ التحصیل شوند مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.

کسانی که در آزمون سال 41 وزارت بهداشت شرکت کرده و پس از پذیرفته شدن ثبت نام نکرده یا انصراف داده اند ، به دلیل محرومیت یک ساله حق شرکت در این آزمون را ندارند.واجدین شرایط نیز حداقل باید تا 31 شهریور 94 نیز سابقه کار 2سال بالینی داشته باشند.

متقاضیان پس از رویت آیین نامه فوق الذکر، از تاریخ یکم تا 14 مرداد 94 برای انجام مراحل مربوطه و معرفی از طریق دانشگاه، به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کنند و نسبت به معرفی خود از 14 مرداد تا 24 مرداد 94 اقدام کنند.

زمان ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ یکم بهمن 93 تا 10 بهمن ماه است که به صورت اینترنتی انجام می شود و از 25 تا 30 بهمن ماه نیز

ثبت نام کنندگان می توانند نسبت به تصحیح و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها