امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140595
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ارتش لیبی در این بیانیه تأکید کرده است که از نیمه شب‌ یکشنبه ( 18 ژانویه 2015) در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ارتش لیبی در این بیانیه تأکید کرده است که از نیمه شب‌ یکشنبه ( 18 ژانویه 2015) در تمام جبهه های زمینی، دریایی و هوایی آتش بس اعلام می کنیم.

البته ارتش تعقیب تروریست هایی که حق مردم لیبی در زمینه ایجاد دولت ملی را به رسمیت نشناخته و اصول دمکراسی موجود در کشور را قبول ندارند، از آتش بس مستثنی دانست. 

به گزارش العالم،‌ ارتش لیبی تأکید کرد که ارتش همچنان به عملیات شناسایی خود ادامه خواهد داد تا از تغییر یافتن اوضاع جبهه جلوگیری به عمل آورده و مانع از انتقال سلاح، مهمات و افراد از طریق زمین، دریا و هوا به گروه های مسلح شود و انجام چنین اقداماتی از سوی تروریست‌ها را عامل نقض آتش بس می داند و به همین دلیل هر گونه حرکتی را فورا هدف قرار می دهد. 

در این بیانیه آمده است: واحد های ارتش اگر مورد تعرض قرار گیرند حق دارند از خود دفاع کنند.

بیانیه آتش بس را فرصتی گران‌بها برای عقب نشینی نیروهای متخاصم به مناطق خود دانست.

گروه شبه نظامی «فجر لیبی» که از آگوست 2014 طرابلس را در اختیار خود گرفته است، جمعه گذشته پس از پایان یافتن اولین گفتگو میان طرفهای درگیر زیرنظر سازمان ملل متحد در ژنو در تمام جبهه های درگیری با نیروهای نظامی آتش بس اعلام کرد.

انتهای پیام/ح

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار