امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140605
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران پس از پایان نشست معاونان وزرای ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران پس از پایان نشست معاونان وزرای خارجه ایران و گروه 5+1در ژنو گفت: امروز بحث‌های بسیار گسترده ای را داشتیم , ما با مجموعه 5+1در سطح معاونین یک جلسات بسیار مفصلی برگزار شد و همه موضوعات را یک بار دیگر ما مرور کردیم و در خصوصش بحث های گسترده ای داشتیم .
معاون وزیر خارجه ایران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر در باره این نشست گفت: طرفین کاملا بطور جدی وارد مباحث می شوند، اراده برای رسیدن به یک توافق وجود دارد، درعین حال اختلافات و تفاوت ها هم وجود دارد. ما راههای مختلف برطرف کردن اختلافات را بررسی کردیم و قرار شد مذاکرات را ادامه دهیم.
وی تاکید کرد: ما در اوائل ماه فوریه مجددا مذاکرات 5+1را خواهیم داشت. درکنارش ما ملاقات های دوجانبه مفصلی را هم هم با سه کشور اروپایی و هم با هیات چینی داشتیم.
وی با اشاره به اینکه با هیات امریکایی وروسی طی دیروز و روزهای گذشته مذاکره داشتیم,افزود: قرار شد رایزنی ها ادامه پیدا کند در سطوح مختلف و دور بعدی همانطور که گفتم اوائل ماه فوریه برگزار می شود. روز دقیق و محل دقیق آن را قرار است تنظیم کنیم و مجددا ان‌شاءالله به اطلاع خواهد رسید.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار