امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140628
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالباری عطوان روزنامه نگار سرشناس جهان عرب در تحلیلی در نشریه رای الیوم با اشاره ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالباری عطوان روزنامه نگار سرشناس جهان عرب در تحلیلی در نشریه رای الیوم با اشاره به حمله اخیر رژیم صهیونیستی به فرماندهان حزب الله در جنوب سوریه تاکید کرد که حزب الله آماده پاسخ است.

وی با اشاره به اینکه این حمله در شرایطی روی داده که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله دو روز قبل تهدید کرد که حزب الله در نبرد بعدی به سوی الجلیل(در شمال سرزمین‌های اشغالی) حمله خواهد کرد، تصریح کرد که فرماندهان ارشد حزب الله پس از این حمله نشستی اضطراری درباره چگونگی پاسخ به رژیم صهیونیستی برگزار کردند.

عطوان با اشاره به اینکه درخواست‌های زیادی از حزب الله برای پاسخ به این حمله مطرح شده است، تاکید کرد که بعید نیست فرماندهان حزب الله به این درخواست پاسخ مثبت بدهند.

روز گذشته یک بالگرد رژیم صهیونیستی دو فروند موشک به منطقه «قنیطره» در خاک سوریه شلیک کرد و تعدادی از افراد حاضر در منطقه را مورد هدف قرار داد.

ساعتی بعد اعلام شد که «جهاد مغنیه»، فرزند عماد مغنیه، فرمانده نامدار حزب‌الله در این حمله به شهادت رسیده است. تعداد شهدای حزب‌الله از 7 تا 11 نفر اعلام می‌شود.

برخی منابع خبری مدعی‌اند که فرماندهان نظامی ایران هم در این حمله به شهادت رسیده‌اند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار