امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140642
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 185
کاظم راست گفتار کارگردان با سابقه سینمای ایران در گفت و گو باخبرنگار سینمایی فارس درباره تولید فیلم جدیدش گفت: پیش تولید فیلم «آشوب» را ...

کاظم راست گفتار کارگردان با سابقه سینمای ایران در گفت و گو باخبرنگار سینمایی فارس درباره تولید فیلم جدیدش گفت: پیش تولید فیلم «آشوب» را از اواخر هفته گذشته به صورت رسمی آغاز کردیم  و تلاش می کنیم با فراهم آوردن شرایط تولید، اواخر سال فیلم را جلوی دوربین ببریم و فیلمی با کیفیت بالا آماده کنیم.

وی درباره تولید این فیلم گفت: با توجه به این که داستان در دهه 20 می گذرد نیاز به بازسازی برخی از فضا داریم به همین دلیل تلاش می کنیم از گروه تولید حرفه ای  بهره ببریم . هم اینک نیز از مشاوره بسیاری از افراد با سابقه در حوزه فیلم‌های تاریخی از جمله محمدرضا شریفی‌نیا بهره‌مند شدیم.

راست گفتار درباره داستان فیلم گفت: فیلم شرح زندگی و مرارت‌های پیشرفت یک جوان تحصیلکرده و با استعداد در زمینه خوانندگی را روایت می‌کند او با نام مستعار «آشوب» در تئاترهای لاله زار پیش پرده خوانی می‌کند که این آشوب در تلاطم آشو‌ های اجتماعی دهه 20 هجری شمسی (زمان وقوع داستان) تبدیل به آشوبی بس مخوف و خطرناک می‌شود.

وی درباره استفاده از بازیگران حرفه‌ای در این فیلم توضیح داد: در این فیلم از 42 بازیگر بهره خواهیم برد که قطعا تعدادی از آن‌ها بازیگران مطرح سینما خواهند بود. برای انتخاب بازیگران باید از بازیگرانی که دارای فن بیان مناسب باشند استفاده خواهیم کرد زیرا فیلمنامه سنگین و در بخش های ادیبانه  به همراه نکات  ظریفی از طنز دارد.

کارگردان فیلم «چک» درباره فیلمبرداری فیلم توضیح داد: فیلمبرداری فیلم اکثرا در تهران خواهد بود اما بخش هایی از داستان در آبادان، خرمشهر و رامسر می‌گذرد.

بنابراین گزارش فیلم «آشوب» روایت داستانی اجتماعی و طنز در بستر تاریخی روایت می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها