امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140646
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین فتاحی با بیان این که داوری آثار رسیده به هفتمین جشنواره داستان انقلاب در حال انجام است، به خبرنگار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین فتاحی با بیان این که داوری آثار رسیده به هفتمین جشنواره داستان انقلاب در حال انجام است، به خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری گفت: مهلت اولیه ارسال آثار تا پایان مهر ماه بود که پس از تمدید این فرصت، آثار بیشتری برای ما فرستاده شد و داوری تمام این داستانها در حال انجام است.

دبیر هنری هفتمین جشنواره داستان انقلاب توضیح داد: داوری آثار در دو گروه سنی بزرگسال و نوجوان در حال انجام است و در هر گروه در دو بخش رمان و داستان کوتاه آثار داوری می‌شود.

وی با بیان این که حدود 300 اثر به دبیرخانه ارسال شده است، گفت: در هفته آینده جلسه نهایی داوری آثار بخش نوجوان انجام می شود و داوری آثار بزرگسال با توجه به تعداد بیشتر این داستانها در آینده نزدیک صورت می گیرد.

فتاحی با اشاره به کیفیت خوب آثار ارسال شده گفت: در این دوره جشنواره هم آثار قابل توجهی به دست ما رسیده است که امید این می رود این داستانها با استقبال مواجه شوند.

دبیر هنری هفتمین جشنواره داستان انقلاب تاکید کرد: جشنواره ها دو هدف عمده را دنبال می کنند؛ یکی ایجاد انگیزه برای نویسندگان باسابقه و دیگری کشف استعدادهای جوان. پس از این جشنواره نیز امیدواریم نویسندگان جوان و باانرژی به جمع خانواده ادبی انقلاب بپیوندند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها