امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140647
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 139
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رمضانعلی حیدری خلیلی، سرپرست بنیاد سینمایی فارابی در این مراسم ضمن تاکید بر اینکه بخش فرهنگی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رمضانعلی حیدری خلیلی، سرپرست بنیاد سینمایی فارابی در این مراسم ضمن تاکید بر اینکه بخش فرهنگی از بخش‌ های مهم و استراتژیک این بنیاد است و رسالت مهمی را در حوزه ماموریت‌های فارابی به عهده دارد، گفت: برای انتخاب مسئول این بخش، سعی کردیم همکارانی را که دارای سابقه طولانی و تجربه گرانقدری درحوزه فعالیت‌های فرهنگی هستند، مورد بررسی قرار دهیم و در جمع بندی نهایی، به آقای احمدیان رسیدیم که تجارب ارزنده‌ای در حوزه فرهنگی و اجرایی داشته است.وی به افزایش توقعات و انتظارات جامعه سینمایی از معاونت فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی اشاره کرده و گفت: این مطالبات از سوی همکاران فرهنگی که دارای تجربه و حسن نظر هستند، مطرح و برآورده شود و آنها می‌توانند با عملکردی مثبت از این حوزه صیانت کنند.

سرپرست فارابی از زحمات و تلاش‌های مهدی مسعودشاهی، سرپرست پیشین این معاونت نیز قدردانی کرد و ادامه داد: امیدواریم با توجه به دغدغه‌ها و پی‌گیری‌هایی که از سوی ریاست محترم سازمان سینمایی صورت می‌گیرد، از این مسیر سخت عبور کنیم و مشکلات مختلف را از پیش روی فارابی برداریم.  

در حکم «رمضانعلی حیدری خلیلی» سرپرست بنیاد سینمایی فارابی به «مسعود احمدیان» سرپرست جدید معاونت فرهنگی این بنیاد آمده است:

جناب آقای مسعود احمدیان؛ با توجه به تجارب ارزشمند جنابعالی در امور فرهنگی و هنری به موجب این حکم به سمت مشاور و سرپرست بخش فرهنگی منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و همراهی موثر همکاران محترم بخش فرهنگی و تعامل با اهالی سینما درانجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

مسعود احمدیان که نگارش فیلم نامه های جعبه موسیقی و دموکراسی تو روز روشن را در کارنامه خود دارد، از سال ۸۶ تا ۹۰ مدیر دفتر جشنواره بنیاد فارابی و  دبیر بیست و سوم و بیست و چهارمین جشنواره های فیلم های کودکان و نوجوانان بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها