امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140673
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احسان کرمی مجری برنامه در ابتدای این مراسم ضمن معرفی کوتاهی از خلاصه داستان فیلم گفت: این فیلم مضمونی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احسان کرمی مجری برنامه در ابتدای این مراسم ضمن معرفی کوتاهی از خلاصه داستان فیلم گفت: این فیلم مضمونی اجتماعی را دنبال میکند که برشی از 72 ساعت زندگی یک خانواده است.

کرمی با اشاره به گلدان های شمعدانی کنار سن افزود: این گلدان ها توسط مقصود جباری برای اهالی رسانه ها تهیه شده است.

در ادامه مقصود جباری تهیه کننده این فیلم درباره دلیل حضور این گلدان ها اینگونه توضیح داد: سکانس اول فیلم ما با آب دادن شمعدانی‌ها شروع می‌شود؛ همانطور که می دانید شمعدانی نماد استاندارد است به همین منظور این گلدان‌ها را برای یادگاری به این مراسم آورده‌ایم.

وی در ادامه درباره استقبال این فیلم در جشنواره فجر گفت: هر استقبالی در جشنواره شود به فال نیک می گیرم؛ مطمئنم اتفاق بدی نمی افتد مگر آنکه فیلم من مورد عنایت قرار نگیرد. جشنوراه فیلم فجر بهترین زمان برای معرفی فیلم ها است و به بهبود سینمای ایران کمک شایانی می کند.

تهیه کننده فیلم «آزادی مشروط» با اشاره به اتفاقاتی که در رسانه ها رخ داده است گفت: نگران برخورد رسانه ها با فیلمم نیستم؛ امیدوارم بعد از جشنواره بتوانیم تغیراتی روی فیلم اعمال کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از نقطه نظرات و پیشنهادهای فیلمسازان استقبال می کنم بیان کرد: باید مفهومی که منتقل می کنیم صادقانه و به دور از دروغ باشد. به دلیل پیام فیلم به جهان در این فیلم شمعدانی های سفید انتخاب شده است.

جباری در پایان اظهار کرد: این فیلم شاید اولین فیلم سینمایی مهکام باشد ولی او توانسته نهایت تلاش خود را برای ساختن فیلم خوب انجام دهد. وقتی من در جمع اساتید سینمایی قرار می گیرم می دانم که باید خیلی مراقب باشم در این فیلم از عوامل حرفه ای استفاده شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها