امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14068
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «شادی البرقوقی» گفت که متهم به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «شادی البرقوقی» گفت که متهم به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی که دیروز در سینا دستگیر شد از سال 2011 از طریق ایمیل جذب موساد شده است.

البرقومقی اظهار داشت که این متهم 39 ساله اطلاعات مهمی را درباره امنیت ملی مصر به اسرائیل ارائه و در مقابل پول دریافت کرده است.

وی افزود که دستگاه اطلاعات مصر بسیاری از دیدارهای شخصی متهم با عناصر موساد اسرائیل در تعدادی از کشورهای خارجی مابین سال‌های 2012 و 2013 را رصد کرده است.

وی تصریح کرد که دادستانی عالی امنیت دولت این فرد را دستگیر و دستگاه‌های ارتباطات وی را مصادره کرد و این فرد در بازجوئی‌های اولیه به همه اتهامات اعتراف کرد و تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

روز گذشته «هشام القرموطی» وکیل اول دادستانی عالی امنیت دولت مصر دستور حبس 15 روزه یک شهروند مصری به اتهام جاسوسی برای دستگاه اطلاعات اسرائیل را صادر کرد.

بر اساس این گزارش این فرد مصری صاحب یک شرکت خصوصی است که ماهیت فعالیت آن مشخص نشده است و وی در سال 2011 جذب موساد شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها