امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140699
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور پس از 7 ماه و گمانه‌زنی‌های بسیار، ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور پس از 7 ماه و گمانه‌زنی‌های بسیار، محمدحسین مقیمی استاندار استان مرکزی را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور انتخاب کرد.

در متن حکم رحمانی‌فضلی با اعلام اولویت‌های معاونت سیاسی وزارت کشور آمده است؛ فراهم سازی مقدمات و شرایط برای برگزاری قانونی، هرچه شایسته‌تر و باشکوه‌تر انتخابات پیش رو، پیگیری لایحه‌های پیشنهادی قانون احزاب و تقسیمات کشوری، پیگیری امور مربوط به فعالیت احزاب و جمعیت‌ها از جمله مواردی است که انتظار دارد در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و مأموریت‌های خطیر وزارت کشور در این حوزه نسبت به آن اهتمام و تلاش نمایید.

بر همین اساس محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور در اولین موضع‌گیری رسانه‌ای خود با رسانه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره یه اولویت‌های مطرح شده در حکم وزیر کشور اظهار داشت: ما ان‌شاء‌الله به دنبال اجرایی‌کردن سیاست‌های دولت یازدهم و وزارت کشور هستیم که این سیاست‌ها در مسیر اعتدالی دولت یازدهم قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها