امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140700
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صفحه توئیتری پایگاه آرژانتینی «بوئنوس آیرس هرالد» خبر داد که جسد «

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صفحه توئیتری پایگاه آرژانتینی «بوئنوس آیرس هرالد» خبر داد که جسد « آلبرتو نیسمن» دادستان مسئول تحقیق درباره پرونده آمیا در منزلش پیدا شد.

صفحه توئیتری پایگاه آرژانتینی «بوئنوس آیرس هرالد» خبر داد که جسد «آلبرتو نیسمن» دادستان مسئول تحقیق درباره پرونده آمیا در منزل شخصی وی در «پوئرتو مادور» پیدا شد.

مرگ مشکوک «آلبرتو نیسمن» در حالی صورت گرفت که وی اخیرا رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر مقامات آرژانتین را به تلاش برای سرپوش گذاشتن روی اتهامات شهروندان ایرانی در مسئله انفجار آمیا محکوم کرده بود.

روزنامه «صفحه 12» آرژانتین ضمن رد اتهامات این دادستان نیز در بخشی از مطالب خود پیرامون شکایت وی از مقامات دولتی که توسط  گزارش داده بود: «نیسمن» بیشتر از سیستم قضایی کشور خود، در خدمت سرویس‌های اطلاعاتی رژیم اسرائیل و آمریکا، سفارت این کشور بوده است؛ نقطه اوج این روند نیز تایید آن بود که با شکایت «نیسمن» انجام شد.

برخی معتقدند اتهامات «آلبرتو نیسمن» به «کریستینا فرناندز» رئیس جمهور آرژانتین در زمانی عنوان شده که در اکتبر 2015 انتخابات ریاست جمهوری این کشور برگزار می‌شود و مخالفان فرناندز در پی تخریب چهره وی در طول سال جاری هستند تا بتوانند با چنین اتهاماتی حزب او را در انتخابات از صحنه خارج کند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها