امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140708
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 161
علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که آیا دریافت 12 میلیون تومان از متقاضیان فاز ...

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که آیا دریافت 12 میلیون تومان از متقاضیان فاز 11 مسکن مهر پردیس متوقف شده است، گفت: در کمیسیون عمران جلسات مفصلی را با معاونان وزیر راه و شهرسازی (حناچی، نریمان و مهرآبادی) و مشاور آخوندی (عبده تبریزی) داشتیم که در آن جلسات بر نارضایتی متقاضیان مسکن مهر و تجمع آنها مقابل مجلس اشاره شد.

وی با اشاره به اینکه دولت دستور‌العمل شماره 1، 2 و 3 افزایش قیمت مسکن مهر را ابلاغ کرده است، افزود: در مصوبه‌ای که برای تأمین خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر وجود دارد آمده است یا از مردم آورده دریافت شود و یا اینکه اقدام به فروش زمین شود.

خسروی گفت: حال که در این خصوص مصوبه داریم و می‌توان با فروش زمین‌های تجاری و خود مالکی کردن واحدها برای تأمین خدمات زیربنایی هزینه کرد چرا باید این موضوع به تأخیر بیافتد و قیمت ها افزایش یابد.

نماینده مردم سمنان ادامه داد: به هر حال در این جلسات بر موضوع تأکید شده که از متقاضیان مسکن مهر پردیس این مبلغ 12 میلیون تومان اخذ نشود و معاونان وزیر راه و شهرسازی نیز نظرشان در این خصوص مثبت بود.

خسروی با اشاره به اینکه در این جلسه تمام حاضرین از افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر استقبال می‌کردند، گفت: دولت هم دوست دارد و هم تلاش می‌کند که تمام واحدهای مسکن مهر در سال 94 به اتمام برسد بنابراین یک همّت می‌خواهد که این موضوع به سرانجام برسد.

پیشتر ولی پور مدیر عامل شهر جدید پردیس از توقف دریافت 12 میلیون تومان اظهار بی اطلاعی کرده و گفته بود که اگر تفاهمی میان مجلس و دولت در این خصوص رخ دهد ما نیز از آن استقبال می کنیم.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها