امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14071
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «سی ان ان»، در موجی از تیراندازی‌ها در ظرف کمتر از یک ساعت، سه نفر در «اوماها» ایالت «نبراسکا» کشته ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «سی ان ان»، در موجی از تیراندازی‌ها در ظرف کمتر از یک ساعت، سه نفر در «اوماها» ایالت «نبراسکا» کشته شدند.

بر اساس این گزارش، این تیراندازی‌ها همگی در جنوب اوماها و روز شنبه به وقت محلی به وقوع پیوست و پلیس اعلام کرد که اولین این رخدادها ساعت 14:03 روز شنبه به وقت محلی رخ داد که در این حادثه یک نفر به شدت زخمی شد و در وضعیت وخیم جسمانی به سر می‌برد.

حادثه دوم ساعت 14:23 یک تیراندازی دیگر در همین شهر رخ داد که یک نفر دیگر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در وضعیت بد جسمانی قرار دارد.

چهار دقیقه بعد، مأموران پلیس به صحنه حادثه تیراندازی سوم رسیدند که یک نفر در بیمارستان بستری شد اما ساعاتی بعد جان خود را از دست داد.

تیراندازی چهارم ساعت 14:30 به وقوع پیوست که یک نفر کشته برجای گذاشت. یکی از همسایه‌ها فرد مظنون را دنبال کرد و به پلیس درباره مکان وی اطلاعات داد.

بر اساس این گزارش، وقتی افسران پلیس به تعقیب مظنون بودند، درگیری به وجود آمد و یکی از مأموران پلیس، فرد مظنون را مورد اصابت گلوله قرار داد اما افسر پلیس زخمی نشد.

پلیس اوماه اعلام کرده که هنوز مشخص نیست که آیا ارتباطی میان سه تیراندازی وجود داشته یا خیر.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها