امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140717
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۴
تعداد بازدید: 54
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دیدار تیم‌های ایران و امارات از ساعت 12:30 دقیقه به وقت تهران آغاز شد. نتیجه این دیدار برای انتخاب ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دیدار تیم‌های ایران و امارات از ساعت 12:30 دقیقه به وقت تهران آغاز شد. نتیجه این دیدار برای انتخاب تیم سرگروه C از اهمیت بالایی برخوردار است. بازیکنان تیم ایران در این بازی با پیراهن های سفید و تیم امارات با لباس های قرمز وارد زمین شدند. بازیکنان ایران در این بازی با ترکیبی متفاوت وارد زمین شدند.

نزدیک به 10 هزار نفر در استادیوم از نزدیک این بازی را تماشا می کنند.

در دقیقه 2 سردار آزمون در آفساید مدافعان امارات قرار گرفت.

داور ژاپنی بازی به علیرضا جهانبخش به خاطر خطا بر روی عباس بازیکن تیم امارات تذکر جدی داد.

ضربه سنگین خمیس اسماعیل از کنار دروازه تیم ایران در دقیقه 5 به اوت رفت.

تیم ملی امارات در دقیقه 10 بازی اولین کرنر را به دست آورد.علی احمد در دقیقه 11 کرنر تیم امارات را روی دروازه تیم کشورمان فرستاد اما این توپ به خوبی دفع شد.

پاس عمقی علیرضا جهانبخش در دقیقه 11 به سردار آزمون نرسید و مدافعان امارات این توپ را دور کردند.پاس عمقی عمر عبدالرحمان به مهاجم تیم امارات نرسید و حقیقی توپ را مال خود کرد.

پاس عالی سروش رفیعی در دقیقه 14 به سردار آزمون نرسید و توپ به بیرون رفت اما داور خطای مهاجم تیم کشورمان روی ماجد ناصر دروازه بان تیم امارات را اعلام کرد.

پاس وحید امیری در دقیقه 17 به سردار آزمون رسید اما شوت مهاجم شماره 20 تیم ملی کشورمان به کرنر رفت. ضربه کرنر را آندو ارسال کرد که ضربه سر پورعلی گنجی بازیکن تیم کشورمان دور شد.

ضر به سر جهانبخش در دقیقه 18 را ماجد ناصر دروازه بان تیم امارات خیلی راحت دفع کرد.

اشتباه عمر عبدالرحمن باعث شد توپ در دقیقه 19 به سروش رفیعی برسد اما ضربه این بازیکن بلوکه شد و راهی به سمت دروازه امارات پیدا نکرد.

دمای هوای بریزبین محل برگزاری این بازی 28 درجه است.

در دقیقه 23 پاس جهانبخش به خسرو حیدری نرسید و توپ از کنار دروازه تیم امارات به بیرون رفت.

در دقیقه 24 سردار آزمون در آستانه تک به تک شدن با دروازه تیم امارات بود که مدافع امارات توپ را دور کرد.

علی احمد در دقیقه 25 قصد سانتر روی دروازه تیم کشورمان را داشت که خسرو حیدری توپ او را دور کرد.اولین کارت زرد این بازی را ولید عباس از داور ژاپنی بازی دریافت کرد. این کارت به خاطر خطای این بازیکن روی سردار آزمون دریافت شد.

سانتر عبدالرحمن روی دروازه تیم کشورمان در دقیقه 29 تبدیل به کرنر برای تیم امارات شد.عبدالرحمن کرنر را روی دروازه تیم کشورمان فرستاد که این توپ دوباره کرنر شد و کرنر مجدد را حقیقی دور کرد.

در دقیقه 35 ضربه خطای تیم امارات را احمد خلیل روی دروازه تیم کشورمان فرستاد که این توپ را مدافعان تیم ملی برگشت دادند اما برگشت همین توپ تبدیل به خطایی پشت محوطه هجده قدم تیم ایران شد. داور هم به جواد نکونام به دلیل همین خطا کارت زرد گرفت.

ضربه ایستگاهی تیم امارات از پشت محوطه جریمه کشورمان را در دقیقه 37 احمد خلیل زد.این توپ به دیوار دفاعی تیم ملی برخورد کرد و دور شد.

حمله بی هدف تیم کشورمان در دقیقه 39 از کنار دروازه تیم امارات به بیرون رفت.

ضربه خطرناک علی احمد از کنار دروازه تیم کشورمان در دقیقه 42 به بیرون رفت.

در دقیقه 43 بر روی حرکت خسرو حیدری برای تیم کشورمان کرنر به دست آمد.

در دقیقه 43 کرنر تیم کشورمان را آندو روی دروازه امارات فرستاد که این توپ هم راه به جایی نبرد.در دقیقه 44 باز هم برای تیم کشورمان کرنری به دست آمد. آندو زننده این کرنر بود که این توپ به طور مشکوکی به دست بازیکن امارات برخورد کرد و به کرنر رفت.

در دقیقه 45 ضربر کرنر تیم ایران را مدافعان امارات دور کردند.

سردار آزمون در دقیقه 47 از داور بازی کارت زرد گرفت.

 این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این گزارش لحظه به لحظه تکمیل شد.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها