امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140722
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۴
تعداد بازدید: 115
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی پیش از ظهر امروز در تجمع اعتراض‌آمیز روحانیون، طلاب علوم دینی، ائمه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی پیش از ظهر امروز در تجمع اعتراض‌آمیز روحانیون، طلاب علوم دینی، ائمه جمعه و جماعت، اعضای شورای افتای روحانیت اهل سنت کردستان و مدرسین حوزه‌های علمیه استان در سنندج اظهار کرد: آموزه‌های اسلامی متقن‌ترین مبانی هویت‌بخش بوده و دشمنی توطئه‌گران راه به جایی نخواهد برد.
وی افزود: دشمنان اسلام به خیال خام خویش و در ناامیدی و درماندگی فراوان وارد مقابله با مبانی هویتی مسلمانان و هتک حرمت مقدسات آنان شده‌اند اما باید بدانند که چاره‌ای جز تسلیم در برابر موج اسلام خواهی نخواهند داشت.
امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: اهانت‌کنندگان به مقدسات اسلام زمینه پستی خود را فراهم می‌کنند و به نوعی درماندگی خویش را به جهانیان اعلام می‌دارند.
ماموستا حسینی به سیره و شخصیت والای رسول‌الله(ص) اشاره کرد و افزود: ایشان فخر کائنات و بهانه هستی بوده و در طول شبانه روز همواره نام و یاد رسول‌الله(ص) در دل بیش از 2 میلیارد مسلمان زنده و پویاست.
وی افزود: اهل نفاق و دو رویی همواره می‌کوشند تا مسلمانان را از آموزه‌های مترقی بیگانه کنند لذا بر همه ما واجب است که از این آموزه‌ها و مبانی هویت‌بخش حفاظت کنیم و در ترویج و نشر هر چه بیشتر آموزه‌های قرآنی و سیره رسول‌الله(ص) همت گماریم.
امام جمعه سنندج با محکوم کردن اهانت رسانه‌های غربی به ساحت مقدس رسول خاتم اظهار داشت: باید مسلمانان هوشیاری و بصیرت خویش را در برابر این توطئه‌ها حفظ نمایند و از هیچ تلاشی در مقابله با این توطئه‌ها دریغ نکنند.
ماموستا حسینی افزود: گروه‌های تکفیری دست پرورده کشورهای غربی به ویژه فرانسه بوده و هم‌اکنون دامن‌گیر خودشان شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: مردم مسلمان کردستان نیز همگام با دیگر مسلمانان جهان این حرکت ضداسلامی رسانه‌ها و شخصیت‌های سیاسی غرب را محکوم کرده و با انزجار از این حرکت هماهنگی و انسجام خویش را با دیگر برادران و خواهران مسلمان خویش در مقابله با این توطئه‌ها اعلام می‌دارند.
انتهای پیام/79006/صا30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها