امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140734
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۴
تعداد بازدید: 53
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در عراق ضمن تسلیت شهادت «جهاد عماد ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در عراق ضمن تسلیت شهادت «جهاد عماد مغنیه» در حمله رژیم صهیونیستی به «قنیطره» سوریه گفت که این شهید، راهِ جهادِ یارانش علیه دشمن صهیونیست را روشن خواهد کرد.

وی طی بیانیه‌ای که نسخه‌ای که از آن به دست پایگاه خبری «السومریه نیوز» رسید، گفت: ما خبر شهادت شیربچه مقاومت اسلامی در لبنان را با اندوه فراوان، عزت و افتخار دریافت کردیم. جهاد فرزند مایه افتخار مقاومت یعنی حاج «رضوان» (رضوان الله تعالی علیهما) است. وی با این شهادت راه جهاد علیه دشمن اسرائیلی را برای یارانش روشن خواهد کرد همان‌گونه که پدرش یک مشعل (هدایت) برای تمام نیروهای مقاومت بود.

وی افزود: امیدوارم که این خونهای پاک، آغازی بر افول دولت شرمطلق یعنی اسرائیل نفت‌انگیز و ارتش ظالم آن باشد. در عین حال از خداوند بزرگ می‌خواهم که لبنان را در امن و امان نگه دارد و این اقدام اسرائیل نخستین شراره خشم اسرائیل علیه ملت مظلوم لبنان نباشد.

جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه از فرماندهان حزب الله لبنان است که دیروز در هنگام بازدید میدانی از شهرک «الامل» در قنیطریه سوریه مورد حمله موشکی بالگرد رژیم صهیونیستی قرار گرفت و به همراه شماری از اعضای جنبش مقاومت لبنان به شهادت رسید. حزب‌الله لبنان شهادت 6 نفر از رزمندگان خود از جمله فرزند عماد مغنیه را تایید کرده است.

انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها